TRIBORD

Kobiecy, sportowy wygląd i podtrzymanie

Stanik halter BETTY

Przeznaczenie: dla kobiet do rekreacyjnego uprawiania sportów wodnych. Góra kostiumu damskiego typu halter, z wyjmowanymi wkładkami miseczek. Sportowy wygląd i głęboki dekolt. Wiązanie na szyi i płaskie zapięcie na plecach. Dobre podtrzymanie. Podszewka.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8357396
INFORMACJE TECHNICZNE
Budowa ciała Góra kostiumu kąpielowego typu halter zapewnia sportowy wygląd i głęboki dekolt. Zakrywający krój; lamówka pod biustem i wyjmowane wkładki miseczek podnoszą i zaokrąglają biust. Wiązanie na szyi i zapięcie na plecach pozwalają dopasować napięcie tasiemek do budowy ciała i preferencji. Wyjmowane wkładki zapewniają większą możliwość dopasowania rozmiaru oraz zwiększenie lub zmniejszenie biustu o pół rozmiaru. Idealny dla normalnych i okrągłych piersi.
Czym jest usztywnienie miseczki? Usztywnienie miseczki jest wbudowane w górę kostiumu kąpielowego, co pozwala uwydatnić kształt biustu i zarysować krągłości piersi bez pozostawiania śladów szwów na ciele ani podrażnień, w przeciwieństwie do pianki zszywanej. Tribord pomyślał o komforcie klientek stosując usztywnienie miseczki w większości modeli. Usztywnienie może być wyjmowane co pozwala na zwiększenie lub pomniejszenie biustu o pół rozmiaru.
Kostium z wyjmowanymi wkładkami Wyjmowane wkładki zapewniają możliwość dopasowania rozmiaru oraz zwiększenie lub zmniejszenie biustu o pół rozmiaru. Wiązanie na szyi pozwala dopasować napięcie tasiemek do budowy ciała i preferencji. Wiązanie na plecach zapewnia możliwość swobodnego dopasowania obwodu pod biustem.
Twoje piersi są opadające? Masz biust w kształcie gruszki lub biust, który stracił jędrność na skutek odchudzania lub ciąży? Ma więc tendencję do opadania. Tribord oferuje usztywnione góry kostiumów kąpielowych uwydatniające, podnoszące i delikatnie zaokrąglające biust.
Twoje piersi są krągłe? Masz krągłe, wypukłe piersi, naturalnie obfite, w przeciwieństwie do biustu opadającego. Tribord oferuje kroje, które uwydatnią naturalne kształty i wyeksponują dekolt.
Ani opadające, ani krągłe? Masz normalny biust Masz jędrne piersi w kształcie jabłka, więc wszystkie kroje są dla Ciebie odpowiednie. Masz możliwość dopasowania kroju do swoich potrzeb.
Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy, więc, zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło, oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON