TRIBORD

Kobiecy, sportowy wygląd i dobre podtrzymanie

Stanik halter ELLA NAIROBI

Przeznaczenie: dla kobiet do rekreacyjnego uprawiania sportów wodnych. Od 80C do 70E. Góra o kroju halter z fiszbinami, z ładnym dekoltem. Z zakrytymi szwami, niewidocznymi na zewnątrz, elegancka i kobieca, dobrze podtrzymuje biust. Wiązanie na szyi, haftka na plecach. Podszewka.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8360875
INFORMACJE TECHNICZNE
Surfowanie regularne Regularnie uprawiasz surfing. Podczas treningów wiosłujesz do line up'u, przepływasz przez załamanie fal wykonując dive duck'a jeśli jesteś na shortboardzie, lub turtle dive na longboardzie, następnie surfujesz w falach do 1 m wysokości. Często spadasz i jesteś przyzwyczajona do bycia obijaną przez fale. Twój kostium musi odpowiadać wymogom uprawianego sportu i pozostawać w miejscu przy każdym ruchu. Stworzyliśmy gamę kostiumów dostosowaną do regularnego uprawiania surfingu i Twojej sylwetki.
Budowa ciała Kostium typu halter z fiszbinami ELLA i głębokim dekoltem jest elegancki dzięki zakrytym szwom (niewidocznym na zewnątrz). Wiązanie na szyi pozwala dopasować napięcie tasiemek do budowy ciała i preferencji. Klamerka na plecach zapewnia dobrą stabilność podczas uprawiania sportów wodnych. Idealny dla średnich i dużych biustów.
Twoje piersi są opadające? Masz biust w kształcie gruszki lub biust, który stracił jędrność na skutek odchudzania lub ciąży? Ma więc tendencję do opadania. Tribord oferuje usztywnione góry kostiumów kąpielowych uwydatniające, podnoszące i delikatnie zaokrąglające biust.
Twoje piersi są krągłe? Masz okrągłe, wypukłe piersi, naturalnie obfite, w przeciwieństwie do biustu opadającego. Tribord oferuje kroje gór kostiumu, które podkreślają naturalne zalety sylwetki i eksponują dekolt.
Ani opadające, ani krągłe? Twoje piersi są normalne Masz jędrne piersi w kształcie jabłka, więc wszystkie kroje są dla Ciebie odpowiednie. Masz możliwość dopasowania kroju do swoich potrzeb.
Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, musisz poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.
Fiszbiny Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. W zależności od kształtu fiszbin, można uzyskać różne kroje staników, mniej lub bardziej odkrywających dekolt.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło, oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON