TRIBORD koniec serii mobile

Zapewnia dobre podtrzymanie dzięki fiszbinom

Surf_45 Surf_45 - Stanik opaska LEA HONOLUA TRIBORD - Woda
Surf_45

Góra kostiumu LEA HONOLUA damska TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: dla kobiet do rekreacyjnego uprawiania sportów wodnych. Góra typu opaska z ukrytymi fiszbinami i wzmoc. po bokach, zapewniającymi dobre podtrzymanie i ładny kształt biustu. Odkryte plecy z klamerką. Odpinana, drapowana tasiemka na szyję.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 79zł99 -63 %

od 29zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 11/10/2016 do

** Od 24/08/2015 do

** WYPRZEDAŻE od 24/08/2015 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 11/10/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8331768
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Budowa ciała Zwykle przeznaczony dla małych piersi, stanik o kroju opaski z fiszbinami nadaje się również dla bardziej obfitych biustów. Dla kobiet, które chcą mieć kostium w modnym kroju!
Ukryte fiszbiny i wzmocnienia po bokach zapewniają bardzo dobre podtrzymanie. Lekko drapowana tasiemka na szyję jest odpinana, co pozwala na całkowite odsłonięcie ramion.
Fiszbiny Fiszbiny są wzmocnieniem, które otacza pierś dla optymalnego podtrzymania. W zależności od kształtu fiszbin, można uzyskać różne kroje staników, mniej lub bardziej odkrywających dekolt.
Wzmocnienia boków Wzmocnione boki zapewniają doskonałą stabilność miseczki i podkreślają biust.
Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło, oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON