DOMYOS

Step 2 w 1!

Step CONFORT

Przeznaczenie: do treningów ze stepem połączonych z układem choreograficzny i do intensywnego wzmacniania mięśni (np. body pump) w domu. Step 2 w 1 zapewnia kompletny i urozmaicony trening ujędrniający całe ciało. Można dołączyć gumki CONFORT.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8310672
INFORMACJE TECHNICZNE
Zajęcia ze Stepem Ten sport polega na wykonywaniu ruchów opartych na układzie choreograficznym i przemieszczaniu się na stepie zgodnie z rytmem muzyki. Cele mogą być zróżnicowane: utrzymanie formy, utrata wagi, wyszczuplenie i ujędrnienie sylwetki lub poprawienie koncentracji i koordynacji ruchowej całego ciała.
Wzmacnianie mięśni (body pump) Step Comfort to step 2 w 1! Pozwala wykonywać wszystkie ćwiczenia ze Stepem i układem choreograficznym, ale także body pump i ujędrniające górne partie ciała dzięki możliwości doczepienia do specjalnych zaczepów rozciągliwych taśm (sprzedawane oddzielnie). Do schowków po bokach możesz włożyć klucze, ręcznik czy butelkę z wodą i skupić się na bezpiecznym treningu!
Ćwiczone partie ciała Step umożliwia ćwiczenie wszystkich mięśni ciała. dolnych partii (pośladki, mięśnie kulszowo-goleniowe, czworogłowy), środkową część ciała (mięśnie brzucha) a także górne partie (barki i ramiona). Przyczynia się do wysmuklenia sylwetki a także do poprawy kondycji fizycznej oraz układu krążenia.
Wydatek energetyczny Jest to doskonała możliwość do spożytkowania swojej energii - 60 minutowy trening pozwala spalić do 500 kalorii!
Odkryj nasze bezpłatne filmy z ćwiczeniami i lepiej wykorzystaj swój produkt Domyos.com przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON