DOMYOS

Najbardziej kompletny mini-stepper w ofercie

STEPPER TWISTER

Przeznaczenie: do rekreacyjnego treningu cardio i wzmacniania mięśni. Idealny do utrzymania formy i utraty wagi. Ćwicz całe swoje ciało razem z mini stepperem TWISTER z bocznym ruchem i gumkami. Ciesz cię ujędrnionym ciałem!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8360455
INFORMACJE TECHNICZNE
Jakie są korzyści mini steppera TWISTER? Pozwala stracić na wadze, usprawnić działanie układu sercowo-naczyniowego, ale także ujędrnić dolne partie ciała (pośladki, uda, łydki…) a także, dzięki elastycznym taśmom, górne partie ciała (barki i ramiona...). Boczny ruch (twist) wzmacnia mięśnie brzucha. Jego nieduża wielkość okazuje się bardzo praktyczna podczas trenowania w domu!
Trening: w jaki sposób i przez ile czasu? Mini steppery od Domyos są przeznaczone do rekreacyjnego użytku, czyli na treningi trwające od 25 do 30 minut, 2 - 3 razy w tygodniu. Każdy trening należy rozpocząć od 3 - 5 minutowej rozgrzewki (a nawet dłużej, jeśli dopiero rozpoczynasz aktywność sportową). Jeśli zbyt szybko przejdziesz do właściwego treningu, to ryzykujesz kontuzję oraz utratę energii. Pod koniec treningu przejdź do fazy regeneracji i się porozciągaj.
Dla większej wydajności... Jeśli chcesz wydajniej trenować, możesz ćwiczyć talię i mięśnie brzucha: skręcaj biodra przy każdym ruchu na stepie (wchodzeniu).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON