ARTENGO

Znakomita relacja ceny do wartości.

STÓŁ FT750 OUTDOOR

Przeznaczenie: do rekreacyjnej gry z rodziną i przyjaciółmi. Stół do tenisa stołowego Artengo FT750 outdoor, idealny do nauki i do doskonalenia gry. Łatwy do przemieszczania. Stabilność i dobra jakość gry. Pokrowiec ochronny gratis.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8378100
INFORMACJE TECHNICZNE
Waga i wymiary Waga: 54 kg / Wymiary złożonego stołu: 1,60 x 0,80 x 1,65 m. Wymiary otwartego stołu: 2,74 x 1,52 x 0,76 m
Jakość odbicia piłki Jakość odbicia piłki zależy od grubości i wysokości blatu.
Im grubszy jest blat stołu (od 4 do 9 mm), tym lepsze będzie odbicie piłki. Podobnie, im wyższa jest rama stołu (od 35 do 60 mm) i sztywniejszy blat, tym odbicie będzie wyższe. Grubość blatu wynosi 4 mm, a ramy 35 mm.
Bezpieczeństwo. Blat składa się i rozkłada za pomocą przycisków umieszczonych na stole (8 punktów automatycznego blokowania). Charakterystyczny dźwięk informuje, że stół jest właściwie zamknięty.
Łatwość użytkowania Bardzo łatwy do przesuwania stół. Dzięki 4 dużym kołom niezwykle łatwo się przesuwa. Do rozłożenia/zamknięcia stołu wystarczy jedna osoba. Można podnieść jeden blat, co pozwalać grać w pojedynkę. 4 duże kółka ułatwiają przesuwanie stołu, nawet po nierównej powierzchni.
Łatwość regulacji. Siatka z regulacją napięcia. Podpórki do regulacji nóżek: średnica 20 mm, wysokość 50 mm.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Stół zgodny z normą europejską EN14468-1.
Test Produktu Stół przeszedł testy wymagane przez normę europejską. Testy przeprowadzono w ośrodku Tech Center oraz w warunkach prawdziwej gry.
Gwarancja 10 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON