PHILIPS FRANCE

Lekkie, szczelne, z wymiennymi końcówkami

Elektronika Elektronika - Słuchawki sport SHQ1555 PHILIPS FRANCE - Akcesoria
  • Elektronika Elektronika - Słuchawki sport SHQ1555 PHILIPS FRANCE - Akcesoria
Elektronika

Słuchawki sport SHQ1555 z mikrofonem i pilotem PHILIPS FRANCE

PHILIPS FRANCE
Przeznaczenie: dla sportowców okazjonalnie lub regularnie trenujących przy muzyce. Idealne do użytku na zewnętrz, wodoodporne i odporne na pot. Wybierz zauszniki, skrzydełka douszne lub słuchawki, aby stabilnie przytrzymać słuchawki w uszach.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 99zł99 - %

od 99zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 28/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8361569
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Stabilność W trybie słuchawek, z zausznikami lub słuchawek z końcówkami stabilizującymi.
Tryb bez dźwięku Mikrofon i pilot z możliwością odbierania połączeń.
Wodoszczelność Odporne na pot (IPX2).
INFORMACJE TECHNICZNE
Pokonuj swoje ograniczenia Sportowe słuchawki, idealne do użytku na zewnątrz. Słuchawki ułatwiają pokonywanie własnych ograniczeń. Lekkie, szczelne, z wymiennymi końcówkami, mocnymi głośnikami zapewniającymi głębokie basy.
Personalizuj słuchawki Personalizuj słuchawki za pomocą zauszników, skrzydełek dousznych lub klasycznych końcówek. Wybierz zauszniki, skrzydełka douszne lub słuchawki, aby stabilnie przytrzymać słuchawki w uszach podczas ruchu.
Jakość dźwięku Otwarta budowa akustyczna umożliwia dźwiękom z zewnątrz przenikanie do ucha, aby pozostać świadomym otoczenia i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Korzystaj z urządzenia, które nie zatrzymuje dźwięków otaczającego Cię świata. Otwarta budowa akustyczna umożliwia przenikanie dźwięków z otoczenia, co pozwala zachować z nim kontakt i bardziej bezpiecznie uprawiać sporty na świeżym powietrzu.
Niezawodna solidność Przewód wzmocniony Kevlarem® zapewnia wyjątkową trwałość. Słuchawki ActionFit są zbudowane ze specjalnym uwzględnieniem kwestii trwałości i solidności. Ich chroniony Kevlarem przewód nie przedziera się i nie łamie. Jest on odporny na najbardziej ekstremalne treningi i warunki pogodowe.
Dźwięk doskonałej jakości Dźwięk doskonałej jakości wspiera Cię w pokonywaniu własnych ograniczeń. Głośniki 8,6 mm zapewniają dźwięk doskonałej jakości, aby zachęcić do maksymalnego wysiłku.
Niezwykły komfort Niezwykły komfort na treningi: ultra lekkie słuchawki o wadze 5,7 grama. Ultra lekkie słuchawki ActionFit ważą zaledwie 5,7 g, dzięki czemu są bardzo przyjemne podczas użytkowania. Prawie nie poczujesz ich obecności podczas treningu. Pozwól się ponieść mocnemu dźwiękowi, który ułatwi Ci utrzymanie koncentracji i zmotywuje do wysiłku.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...