PHILIPS FRANCE

Lekkie, szczelne, z wymiennymi końcówkami

  • Bieganie Bieganie - Słuchawki sport SHQ1555 PHILIPS FRANCE - Bieganie
Kod produktu : 8361570
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Bieganie

Słuchawki sport SHQ1555 z mikrofonem i pilotem PHILIPS FRANCE

PHILIPS FRANCE
Przeznaczenie: dla sportowców okazjonalnie lub regularnie trenujących przy muzyce. Idealne do użytku na zewnętrz, wodoodporne i odporne na pot. Wybierz zauszniki, skrzydełka douszne lub słuchawki, aby stabilnie przytrzymać słuchawki w uszach.
Decathlon
do 99.99 -%

od

99.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
99.99 %
Było0.00obecna cena99.99**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
MOCNE STRONY
Stabilność W trybie słuchawek, z zausznikami lub słuchawek z końcówkami stabilizującymi.
Tryb bez dźwięku Mikrofon i pilot z możliwością odbierania połączeń.
Wodoszczelność Odporne na pot (IPX2).
INFORMACJE TECHNICZNE
Pokonuj swoje ograniczenia

Sportowe słuchawki, idealne do użytku na zewnątrz. Słuchawki ułatwiają pokonywanie własnych ograniczeń. Lekkie, szczelne, z wymiennymi końcówkami, mocnymi głośnikami zapewniającymi głębokie basy.

Personalizuj słuchawki

Personalizuj słuchawki za pomocą zauszników, skrzydełek dousznych lub klasycznych końcówek. Wybierz zauszniki, skrzydełka douszne lub słuchawki, aby stabilnie przytrzymać słuchawki w uszach podczas ruchu.

Jakość dźwięku

Otwarta budowa akustyczna umożliwia dźwiękom z zewnątrz przenikanie do ucha, aby pozostać świadomym otoczenia i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Korzystaj z urządzenia, które nie zatrzymuje dźwięków otaczającego Cię świata. Otwarta budowa akustyczna umożliwia przenikanie dźwięków z otoczenia, co pozwala zachować z nim kontakt i bardziej bezpiecznie uprawiać sporty na świeżym powietrzu.

Niezawodna solidność

Przewód wzmocniony Kevlarem® zapewnia wyjątkową trwałość. Słuchawki ActionFit są zbudowane ze specjalnym uwzględnieniem kwestii trwałości i solidności. Ich chroniony Kevlarem przewód nie przedziera się i nie łamie. Jest on odporny na najbardziej ekstremalne treningi i warunki pogodowe.

Dźwięk doskonałej jakości

Dźwięk doskonałej jakości wspiera Cię w pokonywaniu własnych ograniczeń. Głośniki 8,6 mm zapewniają dźwięk doskonałej jakości, aby zachęcić do maksymalnego wysiłku.

Niezwykły komfort

Niezwykły komfort na treningi: ultra lekkie słuchawki o wadze 5,7 grama. Ultra lekkie słuchawki ActionFit ważą zaledwie 5,7 g, dzięki czemu są bardzo przyjemne podczas użytkowania. Prawie nie poczujesz ich obecności podczas treningu. Pozwól się ponieść mocnemu dźwiękowi, który ułatwi Ci utrzymanie koncentracji i zmotywuje do wysiłku.

Rozwiń Zwiń
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...

Nie zapomnij o...

INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW