QUECHUA

Bardzo ciepły. Kaptur z futerkiem.

Sweter turystyczny Arpenaz 400 męski

Przeznaczenie: do ochrony przed zimnem podczas wędrówek po równinach. Testowany w temp. od 4°C do 7°C, aby zapewnić optymalny komfort. Polar o wyglądzie swetra i zaletach polaru: oddychający, lekki i łatwy w utrzymaniu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8342216
INFORMACJE TECHNICZNE
Materiał polarowy: izolacja dzięki powietrzu.

Polary izolują dzięki powietrzu uwięzionemu w strukturze materiału. Powietrze to zapewnia ciepło dzięki naturalnym właściwościom izolacyjnym. To drapane włókno umożliwia uwięzienie powietrza w strukturze materiału.

Solidność

Materiał długo zachowuje właściwości izolacyjne. Zabezpieczony przed mechaceniem się.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
W swojej siedzibie u stóp Mont Blanc we Francji (Górna Sabaudia), zespół naszych projektantów przez cały rok pracuje nad stworzeniem estetycznych i prostych produktów technicznych, które następnie poddajemy surowym testom praktycznym. Kierujemy się przekonaniem, że tylko sprawdzanie produktów w warunkach, w jakich będą używane przez naszych Klientów, pozwoli nam na ich ciągłe doskonalenie.
Test Produktu Wykonujemy 2 rodzaje testów termicznych: - test tkaniny polarowej - test na termicznym manekinie w komorze termicznej. Test symuluje temperaturę, siłę wiatru (5 km/godz.) oraz wilgotność, jakie napotykamy w górach podczas marszu z prędkością 5 km/godz. Testy te pozwalają zatwierdzić nasze projekty koncepcyjne. Dzięki temu zapewniamy izolację termiczną tam, gdzie jest ona najbardziej niezbędna.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON