TRIBORD

Luźne szorty kąpielowe z bocznymi kieszeniami

Szorty Bidarte Branded

Przeznaczenie: dla miłośników sportów plażowych, którzy chcą ruszać się i zażywać kąpieli. Długie szorty kąpielowe dzięki którym polubisz sporty plażowe (kąpiele, siatkówkę, piłkę nożną, bieganie...). Z bocznymi kieszeniami, o luźnym kroju, z elastycznym paskiem i tasiemką ściągającą.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8356277
INFORMACJE TECHNICZNE
Kolorystyka

Dostępne w 9 wersjach graficznych, łączących albo gładki kolor i miejscowy wzór ze skosem i kontrastowym paskiem, albo wzór ze skosem i kontrastowym paskiem.

Rozmiary

Dostępne S, M, L, XL, XXL.

Nazwa produktu

Dlaczego Bidarte?
Bidarte oznacza plażę Bidart po baskijsku. Bidart jest miastem znajdującym się na południe od Biarritz, którego olbrzymia plaża przyciąga różnych sportowców każdego lata. Są tam boiska do beach volley, beach soccer... oraz liczne animacje. Produkty marki Tribord są wymyślane, projektowane i tworzone w siedzibie firmy, nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, w Kraju Basków, w mieście Hendaye.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników. Wydawana jest całkowita ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, w trakcie porównania produktów tego samego typu (T-shirty, spodnie, plecaki...).
Decathlon jest świadomym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej.
Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON