TRIBORD

Szorty plażowe i kąpielowe dla malucha!

Szorty Hendaia Txiki Dots BB

Przeznaczenie: dla niemowlaka poznającego przyjemność plażowania i kąpieli. Rozmiary od 6 miesięcy do 4 lat. Szorty plażowe i kąpielowe dla malucha! Pasek z gumką zapewnia doskonałą stabilność w każdej pozycji. Luźny i szeroki krój pozwala na ubranie ich na pieluszkę, lub bez niej.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8356409
INFORMACJE TECHNICZNE
Dopasowanie do budowy ciała i swoboda ruchów Elastyczny pasek szortów umożliwia precyzyjne dopasowanie do talii dziecka. Luźny krój zapewnia komfort poruszania się i umożliwia szybkie odprowadzanie piasku i innych drobin mogących podrażniać skórę.
Szybkie suszenie Dziecko nie powinno zbyt długo pozostawać mokre, gdyż jest to źródłem dyskomfortu. Dlatego szorty są tak uszyte, aby umożliwić odprowadzanie wody, a materiał jest impregnowany, co zapobiega zatrzymywaniu wody przez tkaninę i powoduje spływanie wody po powierzchni.
Ta powłoka, która może niszczeć podczas prania, może być odnowiona poprzez włożenie produktu do suszarki bębnowej.
Nazwa produktu Dlaczego Hendaia BB?
"Hendaia" oznacza "Hendaye" w języku baskijskim.
Hendaye jest nazwą plaży, nad którą zainstalowany jest Tribord, plaży rodzinnej, chronionej przed prądami i zbyt silnymi falami. Produkty marki Tribord są wymyślane, projektowane i tworzone w siedzibie firmy, która znajduje się nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego w Kraju Basków, w mieście Hendaye Plage.
Rozmiary Dostępne w rozmiarach 6 miesięcy, 1 rok, 2 lata, 3 lata i 4 lata.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON