TRIBORD

Praktyczne i wygodne szorty kąpielowe

Surf_45 Surf, Wakeboard - Szorty krótkie Olatu Icons JR TRIBORD - Kostiumy, odzież, obuwie
Surf_45

Szorty surfing krótkie Olatu Icons dla dzieci TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: dla chłopców od 8 do 14 lat, którzy dzielą swój czas pomiędzy plażą i sportami wodnymi. Krótkie szorty kąpielowe, na plażę i do wody. Ich elastyczny pasek i tasiemka ściągająca w pasie zapewniają długotrwałą stabilność. Super praktyczna kieszonka na prawej nogawce.

Kolor : Zielone jabłuszko

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 49zł99 - %

od 49zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8356430
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Kolorystyka Dostępne w 6 wykończeniach ze wzorami all-over i miejscowymi, w trzech odmianach kolorystycznych, z przewagą czerwieni, niebieskiego i zielonego.
Rozmiary Dostępne dla 8, 10, 12 i 14 latków.
Nazwa produktu Dlaczego Olatu?
To słowo oznacza falę po baskijsku, co doskonale odpowiada terenowi zabaw chłopców, którzy będą nosić te szorty kąpielowe, w stylu boardshortu! Produkty marki Tribord są wymyślane, projektowane i tworzone w siedzibie firmy, nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, w Kraju Basków, w mieście Hendaye.
Slipki wewnętrzne Wewnętrzne slipki tych szortów pełnią zarówno rolę podtrzymującą, jak i higieniczną. Tworzywo 100% poliestrowe, gęsto tkane i z otworkami odprowadzającymi, przepuszczającymi wodę i piasek, bez ryzyka dla dziecka.
Szybkie suszenie Dziecko powinno jak najszybciej wyschnąć, dla jego komfortu. Dlatego te szorty kąpielowe zostały stworzone, aby umożliwić szybkie odprowadzanie wody (oczko w kieszeni bocznej, odprowadzenia w slipkach wewnętrznych). Tworzywo jest impregnowane, aby zapobiec zatrzymywaniu wody, a z drugiej strony sprawia, że woda z niego spływa. Ta powłoka, która może niszczeć podczas prania, może być odnowiona w każdej chwili poprzez włożenie produktu do suszarki bębnowej.
Dostosowanie do budowy ciała Elastyczny pasek szortów dopasowuje się precyzyjnie do talii dziecka. Tasiemka w pasku zapobiega przemieszczaniu się szortów po założeniu, dzięki czemu można bez obaw bawić się w falach, lub na plaży!
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON