TRIBORD

Solidny, wygodny boardshort - ikona stylu

Szorty Lafitenia gładkie czar.

Przeznaczenie: dla surfera, który nie rezygnuje ani z komfortu, ani z ochrony, nawet kiedy jest na falach. Znany boardshort doskonały do surfowania. Jego długi krój chroni przed podrażnieniami na udach, a tkanina stretch ułatwia poruszanie się.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8356299
INFORMACJE TECHNICZNE
Ograniczenie podrażnień Ten boardshort posiada płaskie szwy, co ogranicza tarcie o skórę i zapobiega powstawaniu podrażnień.
Płaskie szwy są techniką łączenia tkaniny specjalnym ściegiem maszynowym, który polega na złożeniu na bok materiału po złączeniu dwóch jego kawałków. Zmniejsza to całkowitą wypukłość szwu i ogranicza tym samym jego kontakt ze skórą.
Swoboda ruchów Boardshort uszyty jest z tkaniny, której specyficzny splot zapewnia elastyczność. Pozwala to szortom na dopasowanie się do ruchu (zgięcia, rozciąganie), bez ograniczania jego zakresu. Tworzywo to sprawi, że zapomnisz, że masz boardshort na sobie i zapewni maksymalny komfort podczas wysiłku.
Szybkość schnięcia Impregnacja tkaniny umożliwia spływanie wody z materiału i przyspiesza proces parowania wody. Dzięki temu schnięcie jest szybsze.
Stabilność spodenek System dopasowania patkami de regulacji i tasiemką, w połączeniu z płaskim paskiem, umożliwia precyzyjne dopasowanie do ciała surfera. Aby zapobiec przypadkowemu rozpięciu spodenek, tasiemka posiada zmienną grubość, zapobiegającą przesuwaniu się jej, nawet jeśli jest mokra.
Eco-koncepcja Ten boardshort wykonany jest w 92% z poliestru z recyclingu.
Nazwa produktu Dlaczego Lafitenia?
Tak nazywa się fala, którą spotyka się na północ od Saint Jean de Luz.
Jest znana w świecie i surferzy z całego świata przyjeżdżają się z nią zmierzyć, w tym wyjątkowym miejscu, u stóp klifu. Produkty marki Tribord są wymyślane, projektowane i tworzone w siedzibie firmy, nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, w Kraju Basków, w mieście Hendaye.
Rozmiary Dostępne 38, 40, 42, 44, 46, 48.
Kolorystyka Dostępne w czterech wersjach: gładkie czarne, wzór all-over Boreal szary lub zielony, z wzorem Jellyfish niebieskie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON