Przypominamy, że w najbliższą niedziele sklepy Decathlon będą zamknięte, ale zawsze możesz zrobić zakupy online.
QUECHUA

Lekki, z 2 pojemnikami. 1,6 l.

Termiczny pojemnik na żywność

Przeznaczenie: pozwala zachować temperaturę posiłku. Praktyczny: Górna komora do przechowywania akcesoriów. 2 pojemniki do przechowywania żywności.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8300680
Odkryj szczegóły produktu
INFORMACJE TECHNICZNE
Rada

Napełnić termos ciepłą wodą na 5 minut. Wylać wodę, włożyć ciepłe jedzenie (albo bezpośrednio w termos, albo w małe pojemniki). Umieścić pierwszą pokrywkę, na niej położyć akcesoria, zamknąć górną pokrywkę.
Im bardziej napełniony termos, tym lepsze jego właściwości termiczne.

Funkcje

2 pojemniki na żywność (0,35 l) umożliwiają oddzielenie produktów. UWAGA: W przypadku wkładania do mikrofalówki, pojemniki muszą być otwarte. Nie wolno podgrzewać ich zamkniętych. Górna komora umożliwia umieszczenie sztućców lub akcesoriów.

Rady dotyczące użytkowania

Myć ręcznie, nie wkładać do zmywarki. Wypłukać w czystej wodzie, następnie pozostawić do wyschnięcia z otwartym korkiem.Małe pojemniki można myć w zmywarce.

Pierwsze użycie

Przed pierwszym użyciem wypłucz 3 razy cały produkt w czystej wodzie.

Materiały i przepisy

Nasze produkty i materiały odpowiadają obowiązującym normom dotyczącym kontaktu z żywnością i nie zawierają bisfenolu A (BPA).

Wymiary i waga

Pojemność: 1,6 l
Wymiary: Ø 17,5 cm x 23 cm
Waga: 860 g

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Nasze produkty termiczne są testowane wg tego samego protokołu: Woda o temp. 95°C zostaje wlana do produktu, który jest następnie zamykany. Mierzy się spadek temperatury wody po 6, 12 i 24 godzinach.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON