Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!
Document

I WYGRAJ UDZIAŁ W KIPRUN CAMP!

NA PRZEŁOMIE SIERPNIA I WRZEŚNIA POBIEGASZ W GÓRACH NA PROFESJONALNYM, 3 DNIOWYM OBOZIE BIEGOWYM POD OKIEM TRENERA, FIZJOTERAPEUTY SPORTOWEGO I DIETETYKA ORAZ OTRZYMASZ PAKIET NA BIEG NA 10 KM!

Przyjdź na trening

Przetestuj buty

Wypełnij formularz

Wygraj wyjazd

SPRAWDŹ BUTYW SWOIM MIEŚCIE

Nie znalazłeś swojego miasta?
ZGŁOŚ JE DO TESTÓW

Zgłoś miasto

Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu „Testuj buty biegowe" jest Decathlon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie adres: ul. Geodezyjna 76, 03 –290 Warszawa (KRS 0000007163). Uczestnik może wykonywać swoje prawa również wobec Organizatora Akcji Promocyjnej, tj. Neon Shake Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Gabrieli Zapolskiej 1 lok. 310, 50-032 Wrocław (KRS 0000473194). W takim przypadku Organizator przekaże żądanie Administratorowi, który zrealizuje żądanie Uczestnika. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w zakładce Dane osobowe i cookies.

NADCHODZĄCE TESTY

POCZUJ MOC BUTÓWOBEJRZYJ VIDEO

KIPRUN KS LIGHT
CZERP ENERGIĘ Z BUTA

KIPRUN KD LIGHT
STABILNOŚĆ WYPRACOWANA DOKŁADNYMI TESTAMI

Zastosowanie lekkich materiałów: 256 g w rozmiarze 43
Dobre przyleganie do wilgotnego podłoża
Amortyzacja do 800 km dzięki podeszwie Kalensole
Zwiększona dynamika dzięki systemowi Up'Bar

KIPRUN KD LIGHTSTWORZONE DO BIEGÓW OD 10 KM…
…DO MARATONU

Nasz zespół projektantów - pasjonatów stworzył te lekkie i reaktywne buty do biegania na dystansach od 10 km do maratonu. Zależy Ci na lepszym odbiciu? Wybierz dynamiczne i lekkie buty Kiprun KD Light, które pomogą Ci robić postępy i poprawiać swoje osobiste rekordy!

Zobacz więcej

Zastosowanie lekkich materiałów: 290 g w rozmiarze 43
Amortyzacja 1000 km dzięki systemowi K-Ring
Stabilność dzięki szerokiej podeszwie i wzmocnieniu przy pięcie
Dobre odbicie dzięki oddającej energię piance Kalensole

KIPRUN KS LIGHTLEKKOŚĆ WYPRACOWANA
DOKŁADNYMI TESTAMI

372 biegaczy przez ponad 12 558 treningów, podczas 12 094 godzin biegu pokonując 116 723 kilometrów wykazało, że system K-ONLY, pianka o zwiększonej gęstości pod pierwszą kością śródstopia, jest odpowiedni dla każdego rodzaju stopy. Dzięki czemu poczujesz lekkość niezależnie od tego, czy masz stopę pronującą, supinującą, czy neutralną.

Zobacz więcej

MASZ WPŁYW NA TO JAK WYGLĄDAJĄ NASZE BUTY

To Twoja opinia pozwala nam wypracować produkt idealny. Wszystkie opinie przekazujemy do analizy naszym zespołom (szefowi produktu, inżynierowi, sprzedawcy). Następnie zaczynamy działać, by móc jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Codziennie wykorzystujemy doświadczenie tysięcy sportowców po to, by sport był dostępny dla wszystkich i na jak najlepszych warunkach. Dziękujemy bardzo za Twój udział i pomoc!


INNI JUŻPRZETESTOWALI

KOSZULKA DO BIEGANIA NA NR STARTOWY KIPRUN DAMSKA KALENJIGotowa, do startu, start!

Przygotowujesz się latem do startu w biegu? Zaopatrz się w koszulkę idealną na zawody w ciepłe dni. Ta przewiewna koszulka oprócz tego, że jest uszyta z miękkiego i oddychającego materiału, posiada praktyczną kieszeń na numer startowy, dzięki czemu nie będziesz musiała korzystać ze szpilek.

3959

KOSZULKA DO BIEGANIA BEZ RĘKAWÓW KIPRUN LIGHT MĘSKA KALENJIZapomnisz, że masz ją na sobie...

Stworzona przez projektantów, którzy sami kochają biegać, doskonała na treningi w ciepłe dni i na zawody - jest tak lekka, że podczas treningu dosłownie zapominasz, że masz ją na sobie! Dzięki innowacyjnemu materiałowi, który ogranicza podrażnienia i wentylujących wstawkach, stanowi idealne wsparcie w walce o kolejną życiówkę.

6999

SPODENKI DO BIEGANIA KIPRUN LIGHT+ MĘSKIE KALENJILekkie i dobrze pomyślane.

Poznaj lekkie spodenki do biegania KIPRUN LIGHT+, które ograniczają podrażnienia poprzez zastosowanie bardzo małej ilości szwów. Spodenki stworzone zostały z szybkoschnącego materiału, więc sprawdzą się podczas ciepłych dni i zawodów. Posiadają zintegrowane slipki, dzięki którym możesz biegać bez bielizny.

7999

SPODENKI DO BIEGANIA KIPRUN LIGHT DAMSKIE KALENJIPoczuj swobodę ruchów dzięki wszytej bieliźnie.

Gdy szukasz lekkich spodenek z wszytą bielizną, wybierz KIPRUN LIGHT. To bardzo praktyczny produkt, który posiada zasuwaną kieszeń z tyłu i dwie z przodu na rzeczy osobiste. Materiał z którego wykonane są spodenki wchłania i rozprasza wilgoć na zewnątrz i w konsekwencji bardzo szybko schnie.

5999