NEWFEEL

3 w 1: na plecach, na ramieniu, w talii!

Torba 3 pozycje czarna

Przeznaczenie: do noszenia rzeczy osobistych na co dzień lub podczas podróży. Ta modułowa torba Newfeel może być noszona na 3 sposoby: na plecach, na ramieniu, w talii. Zapewni Ci szybki dostęp do zawartości.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8358910
INFORMACJE TECHNICZNE
Produkty testowane w warunkach realnych Wszystkie plecaki i walizki Newfeel są testowane przez reprezentacyjnych testerów w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać na co dzień (pogoda, czas marszu, itp.). Te przeprowadzane na co dzień testy pozwalają nam udoskonalać nasze produkty, dzięki czemu możemy proponować produkty satysfakcjonujące Naszych klientów.
Produkty testowane w laboratorium W naszych laboratoriach odtwarzamy warunki użytkowania, dzięki czemu możemy testować wytrzymałość materiałów, szwów, montażu oraz plastikowych części. Te testy umożliwiają nam zapewnienie tym produktom gwarancji na 2 lata.
Jak jest mierzona pojemność w torbach i walizkach Newfeel? Pojemność jest mierzona według standardowej metody: małymi kulkami wypełniamy główną komorę a także każdą kieszeń. Następnie te kulki wrzucamy do pojemnika z podziałką, która pokazuje nam odpowiednią pojemność w litrach.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Torby Newfeel są testowane w warunkach realnych i laboratorium.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON