DOMYOS

Duża pojemność na więcej ubrań

Torba do fitnessu TUBA LARGE

Przeznaczenie: do przenoszenia swojego sprzętu na fitness. Do torby Tuba Large spakujesz więcej ubrań i akcesoriów fitness.

Kolor : CIEMNOSZARY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8343871
INFORMACJE TECHNICZNE
Pojemność 55 L
Wymiary dł. 64 x szer. 33 x wys. 33 cm.
Pasek z regulacją od 63 cm do 117 cm
Jak nosić tę torbę? Torba Tube large posiada długi pasek z regulacją ze wzmocnieniem na wysokości barku, który pozwoli wygodnie nosić ją w zależności od Twoich potrzeb (na ramieniu lub na skos). Możesz używać też 2 nieregulowanych pasków, by wygodnie ją nosić w ręku. Dzięki uchu z boku możesz pionowo ułożyć ją w szafce w przebieralni.
Opis: kieszenie i sprytne rozwiązania Torba Tube large posiada przegrodę na kartę, kłódkę i telefon. Jest ona także bardzo praktyczna dzięki kieszeni na buty (pomieści nawet 2 pary!), która pozwoli Ci oddzielić je od bielizny. Do jednej kieszeni jest dostęp zarówno z zewnątrz jak i z wewnątrz.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Torba została poddana testom laboratoryjnym, których celem było zapewnienie trwałości produktu. Spełnia on wymogi dla produktów tekstylnych, jest odporny na przetarcia. Jakościowe połączenie materiałów gwarantuje wytrzymałość produktu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON