INESIS

14 przegródek i 8 kieszeni

Torba do golfa na wózek 900

Przeznaczenie: dla każdego golfisty. 14 przegródek i 8 kieszeni

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8362887
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu Torba 901 powstała z myślą o golfistach, którzy lubią zabierać ze sobą zawsze pełny komplet akcesoriów i odzieży - nawet, jeśli nie używają wszystkiego za każdym razem. Dlatego też nasz model jest bardzo pojemny i ma odpowiednią liczbę przegródek, dzięki czemu można przejrzyście wszystko spakować.
Opis kieszeni 2 duże kieszenie,
1 kieszeń na rzeczy osobiste wymagające lepszej ochrony (telefon, dokumenty, klucze itp.), 3 kieszenie na drobne akcesoria lub piłki, 1 kieszeń z siatki z szybkim dostępem do zawartości,
1 kieszeń z przegródkami z zapięciem na magnes.
Wymiary 91 x 28 x 36 cm
Interesujące detale 1 szeroki pasek do transportu,
2 uchwyty do łatwego przenoszenia,
1 uchwyt na tee,
1 uchwyt na ołówek,
2 karabińczyki (na ręcznik, dalmierz itp.),
1 uchwyt na rękawicę, 1 pokrowiec ochronny na kije,
1 uchwyt na parasol.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o torbie do golfa. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Torba przeszła testy sprawdzające hydrofobowość, wytrzymałość na przenoszenie i trwałość kolorów. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z torby, przekaż nam swoją opinię!
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON