DOMYOS

Doskonałe wsparcie dla cross-trainingu

Torba Tube Strong Large

Przeznaczenie: do przenoszenia rzeczy osobistych i sprzętu sportowego na zajęcia fitness. Torba Tube Strong Large pomieści kilka strojów oraz akcesoria do fitnessu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8353003
INFORMACJE TECHNICZNE
Pojemność 54,5 L
Wymiary dł. 600 x szer. 340 x wys. 340 mm
Pasek do noszenia na ramię z regulacją od 90 cm do 110 cm.
2 nieodpinane paski 74 cm
Jak nosić tę torbę? Torba Tube strong posiada długi pasek z regulacją ze wzmocnieniem na wysokości barku, który pozwoli wygodnie nosić ją w zależności od Twoich potrzeb. Możesz używać też 2 nieregulowanych pasków, by wygodnie ją nosić w ręku. Dzięki uchu z boku możesz pionowo ułożyć ją w szafce w przebieralni.
Opis: kieszenie i sprytne rozwiązania Torba Tube strong posiada przegrodę na kartę, kłódkę i telefon. Jest ona także bardzo praktyczna dzięki wyjmowanej kieszeni na buty, która pozwoli Ci oddzielić je od bielizny. Posiada ona również podwójną kieszeń wewnętrzną, w której bezpiecznie możesz przechowywać żel pod prysznic czy rzeczy osobiste.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Torba została poddana testom laboratoryjnym, których celem było zapewnienie trwałości produktu. Spełnia on wymogi dla produktów tekstylnych, jest odporny na przetarcia. Jakościowe połączenie materiałów gwarantuje wytrzymałość produktu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON