ELITE

Z cyfrową konsolą (przewodową) na kierownicy

Trenażer Qubo Digital WT (przewodowy)

Przeznaczenie: do treningów rowerowych w pomieszczeniu. Opór magnetyczny, 1090 W i 8 poziomów oporu. Dzięki szerokiej i czytelnej konsoli możliwe jest wyświetlanie wszystkich parametrów treningowych (prędkość, moc, nachylenie...).

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8369373
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama "Qubo" Dzięki wyjątkowemu systemowi z kompasem rama pozwala wiernie symulować zachowanie roweru na drodze (waga/moc). Z dwoma stalowymi podstawami jest wyjątkowo stabilna.
Klamka sekwencyjnej zmiany oporu 8 poziomów Nowy system 8 poziomów oporu zapewnia duży zakres mocy, co pozwala realizować różne rodzaje treningów, od delikatnego treningu (poziom 1) do ćwiczeń siłowych przy małej prędkości (wyższe poziomy). Nowy design: kompaktowy i agresywny design jednostki pozwala zoptymalizować działanie mechanizmu zmiany oporu zapewniając precyzyjnych 8 poziomów z możliwością ich powtórzenia i bardzo łatwego wybierania.
Przesyłanie danych cyfrowych za pośrednictwem kabla Jednostka oporu wyposażona jest w czujnik, który przekazuje do konsoli na kierownicy, za pośrednictwem kabla, wszelkie dane dotyczące treningu.
Cyfrowa konsola Dzięki szerokiej i czytelnej konsoli możliwe jest wyświetlanie wszystkich parametrów treningowych, takich jak prędkość (chwilowa, maksymalna, średnia, całkowita średnia), moc (chwilowa, maksymalna, średnia, całkowita średnia), tętno (chwilowa, maksymalna, średnia, całkowita średnia), nachylenie, dystans, przewyższenie dodatnie, odometria, godzina, stoper, wybrany poziom ochrony.
Pas z czujnikiem tętna Wszystkie pasy z czujnikiem tętna niekodowane, oraz większość kodowanych mające częstotliwość pracy 5 kHz są kompatybilne z odbiornikiem, w który wyposażona jest konsola.
Kompatybilność My E-Training Po dołączeniu kilku niezbędnych akcesoriów do rolki, staje się ona kompatybilna z My E-Training, nową aplikacją stworzoną przez Elite, z którą możesz wyświetlać i nadzorować dane dotyczące mocy, kadencji, tętna, prędkości, czasu i dystansu w czasie treningu bezpośrednio na smartfonie i tablecie Apple (iPhone, iPod Touch, iPad).
Kompatybilny z czujnikiem Misuro B+ System kompatybilny z czujnikiem MISURO B+ marki Elite, sprzedawanym oddzielnie (ref. 8377089). Czujnik montuje się bezpośrednio i bardzo łatwo na jednostce oporowej, co pozwala bezprzewodowo przesyłać dane o prędkości i kadencji, za pomocą protokołów transmisyjnych ANT+ i Bluetooth Smart.
Rolka Elastogel Ogranicza hałas o 50%, zmniejsza zużycie opon o 20% i zwiększa przyczepność.
Porady dotyczące ochrony Ochrona:
Podczas treningów wewnątrz kolarz często się poci, a pot opada na rower lub podłogę. Polecamy, więc, następujące wyposażenie:

1- Siatka zabezpieczająca, zapobiegająca przed spadaniem potu (kwas) na rower i uszkodzeniem go.
(ref. 8056757).
2- Mata pod trenażer zapewnia, oprócz ochrony przed potem, stabilność urządzenia i wyciszenie. (ref. 8369937)
Porady dotyczące opon Opony:
Zarówno w przypadku roweru szosowego, jak i górskiego, zalecane jest używanie specjalnej opony do trenażera.
Jej zaletą jest:

1- Większa trwałość, dzięki wzmocnionej konstrukcji i twardszej gumie.
2- Mniejszy hałas podczas toczenia opony.
Porady dotyczące stabilności Stabilność:
Podczas treningu na trenażerze tylne koło roweru jest dobrze ustabilizowane i lekko uniesione.
Wskazane jest więc używanie wspornika pod przednie koło.
Jego zaletą jest:

1- Stabilizowanie przedniego koła.
2- Podwyższenie przedniego koła, zapewniając tym samym poziomą pozycję roweru.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON