Fitbit

Do inteligentnego pomiaru wagi

Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Waga Aria czarna Fitbit - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Waga Aria czarna Fitbit - Akcesoria
Akcesoria_9

Waga bezprzewodowa WIFI ARIA Fitbit

Fitbit
Przeznaczenie: do kontrolowania zmian wagi, pomiaru tkanki tłuszczowej i BMI, aby wizualizować postępy na przestrzeni czasu. Bezprzewodowo synchronizuje wyniki pomiarów z narzędziami graficznymi online i mobilnymi, aby wspomagać motywację.
Decathlon
do 499.99 -%

od

499.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
499.99 %
499.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8333993
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Precyzja Cztery czujniki mierzą ciężar ciała.
Wszechstronność Ta waga jest przeznaczona dla całej rodziny, do 8 użytkowników.
Waga Waga Aria podaje Twoją masę tłuszczową, wagę i BMI.
Łatwe użytkowanie Wszystkie dane można łatwo konsultować na tablecie lub smartfonie.
INFORMACJE TECHNICZNE
Niezwykle precyzyjna waga Jak każda inna waga, Fitbit Aria mierzy ciężar ciała. Ale to nie wszystko. Aria wyposażona jest w zaawansowaną technologię umożliwiającą precyzyjny pomiar wagi, procent tkanki tłuszczowej i BMI. Dzień po dniu, waga pomaga Ci skoncentrować się na wynikach.
Jaki procent tkanki tłuszczowej?
Tkanka tłuszczowa jest niezbędna, aby pozostać w dobrym zdrowiu. Dla kobiet zalecany zakres wynosi 14-31%. Dla mężczyzn zakres wynosi 6-24%.
Zapewnia Ci kontrolę danych Bardzo czytelny ekran pokazuje wynik pomiaru wagi Aria™. Twoje nazwisko (lub inicjały) wyświetla się na ekranie, następnie waga i procent tkanki tłuszczowej. Waga informuje także o synchronizacji informacji z Twoim kontem. Z czasem strach przed wejściem na wagę ustąpi przed uczuciem panowania nad swoim ciałem. A nawet z niecierpliwością czekać będziesz na cotygodniową lub codzienną kontrolę.
Wykrywa do ośmiu osób (i zachowuje dyskrecję) ŁATWA KONFIGURACJA:
Wystarczy pobrać oprogramowanie Fitbit, następnie podłączyć wagę do bezprzewodowej sieci domowej, aby umożliwić jej działanie.

ZAPROŚ RODZINĘ
Aria wykrywa do 8 użytkowników, co umożliwia zaproszenie całej rodziny.
Kiedy wchodzisz na wagę przesyła ona dane bezpośrednio na Twoje konto.
Informacje dotyczące wszystkich użytkowników są domyślnie zarezerwowane tylko dla nich.
Synchronizuj swoje wyniki przez Wi-Fi Za każdym razem kiedy wchodzisz na wagę, Aria automatycznie i bezprzewodowo synchronizuje Twoje wyniki przez Wi-Fi z prywatnym kontem Fitbit. Możesz na nim oglądać swoje postępy na bieżąco, 24/24 i 7/7.
Skorzystaj z dogłębnych analiz i przejmij kontrolę Aria pomaga Ci skoncentrować się na długoterminowych zamierzeniach, zamiast na wahaniach wagi spowodowanych przez odstępstwa od diety. Analizuj zmiany swojej wagi, poziomu tkanki tłuszczowej i swojego BMI, za pomocą wykresów i przejrzystych tabel, lub zapisuj dane podczas ruchu, dzięki mobilnej, darmowej aplikacji Fitbit. Lepiej zrozumiesz kierunek swoich przemian.
Stawiaj sobie cele, zapisuj swoje posiłki, etc. Niezależnie od tego, jakie stawiasz sobie cele, pomagamy Ci je osiągnąć. Możesz zapisywać swoje posiłki, lub stworzyć program żywieniowy. Narzędzia online i mobilne Fitbit ułatwiają kontrolowanie informacji.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON