GEONAUTE

Waga podłączana do ulubionej aplikacji sportowej

Akcesoria_9 Elektronika - Waga osobowa Scale 700 GEONAUTE - Elektronika
Akcesoria_9

Waga osobowa bioimpedancyjna Scale 700 GEONAUTE

GEONAUTE
Przeznaczenie: dla sportowców, do nadzorowania i analizowania zmian parametrów ciała i połączenia tych wyników z zapisami treningów. Śledź zmiany parametrów ciała i interpretuj poszczególne informacje z pomocą wyjaśnień i wskazówek dostępnych w aplikacji myGeonaute connect.
Ocen użytkowników
Decathlon
do 199.99 -%

od

199.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
199.99 %
199.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8353713
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Mierzone parametry Waga, tkanka tłuszczowa, mięśniowa, kostna i woda, BMI, metabolizm bazalny.
Łączność Transfer pomiarów do smartfona, do aplikacji myGeonaute connect.
Coaching Wyjaśnienia i nadzór zmian parametrów ciała na myGeonaute.
Wszechstronność Automatyczne wykrywanie użytkownika. Do 8 użytkowników.
Precyzja Skala: co 100 g - Waga maksymalna: 150 kg.
INFORMACJE TECHNICZNE
Pomiar wagi i parametrów ciała Waga z łączem internetowym Scale 700 pozwala nadzorować i mierzyć parametry swojego ciała: wagę, tkankę tłuszczową, mięśniową, kostną i wodę, BMI, metabolizm bazalny.
Bezprzewodowa synchronizacja ze smartfonem Waga Scale 700 bezprzewodowo synchronizuje pomiary z indywidualnym kontem Decathlon coach za pomocą smartfona. Dzięki temu masz dostęp do swoich pomiarów za pośrednictwem smartfona, w dowolnym miejscu i czasie.
Nadzoruj ewolucję parametrów ciała w długim okresie czasu Aplikacja myGeonaute connect umożliwia zapisywanie pomiarów i wyświetlanie długoterminowej ewolucji parametrów ciała zamiast zapisu krótkoterminowego, mniej wymownego.
Kompletne spojrzenie na dzienne zapotrzebowanie energii Waga osobowa Scale 700 liczy metabolizm bazalny (dzienne zapotrzebowanie na energię w spoczynku) i dolicza go do kalorii spalonych podczas aktywności fizycznej z danego dnia. Dzięki temu masz kompletny podgląd dziennego zużycia kalorii.
Powiąż swoją aktywność sportową z ewolucją parametrów ciała Waga osobowa Scale 700 łączy się z aplikacją sportową myGeonaute. Dzięki temu łatwo możesz powiązać informacje o ewolucji parametrów ciała ze swoją aktywnością fizyczną.
Waga dla całej rodziny Waga Scale 700 może rozpoznać do 8 użytkowników. Synchronizuje pomiary każdego z nich z odpowiednim kontem myGeonaute, dzięki czemu zachowana jest całkowita poufność pomiarów.
Technologia bioimpedancyjna i elektrody ITO Waga Scale 700 mierzy skład ciała za pomocą technologii bioimpedancyjnej. Prąd o bardzo niskim natężeniu przepuszczany jest przez ciało przez elektrody powierzchniowe (technologia ITO). Sposób ten, całkowicie bezpieczny dla zdrowia, pozwala określić, za pomocą specjalnych algorytmów, kompletny skład ciała.
Doskonale pasuje do Twojego mieszkania Prosty design i mała objętość wagi Scale 700 umożliwiają jej doskonałe wpisanie się we wnętrze Twojego mieszkania.
Twoje dane bezpieczne, zapisane bezterminowo i dostępne z dowolnego miejsca Dzięki możliwości identyfikacji profilu użytkownika, pomiary wysyłane są wyłącznie do odpowiedniego indywidualnego konta myGeonaute. Te dane są zapisywane i dostępne bezterminowo na indywidualnym koncie z dowolnego komputera lub smartfona. Funkcja eksport pozwala także pobrać kompletną listę swoich pomiarów w pliku excel, aby samodzielnie dokonać ich analizy.
Zasilanie Działa z 4 bateriami AAA. Baterie w zestawie.
Jednostki Kilogramy / Funty / Kamienie.
Kompatybilność iOS: iPhone 4s i późniejsze;
Android: Pobrać aplikację Decathlon utility, aby sprawdzić czy telefon jest kompatybilny
SKŁAD / PORADY
Ograniczenia w użytkowaniu Nieodp. dla osób z rozrusznikiem serca lub implantem medycznym.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...