WITHINGS

Przejmij kontrolę nad swoim ciałem!

Waga z funkcjami online Body

Przeznaczenie: dla sportowców, do nadzorowania i analizowania zmian parametrów ciała i połączenia tych wyników z zapisami treningów. Śledź zmiany parametrów ciała i interpretuj poszczególne informacje z pomocą wyjaśnień i wskazówek dostępnych w aplikacji Health Mate.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8388908
INFORMACJE TECHNICZNE
Realistyczny i kompletny obraz Twojego ciała Zrzucić na wadze, aby poczuć się lepiej? Nie tylko. Dzięki analizie składu ciała, Body pozwala dopracować założone cele.
- Waga
- Masa tłuszczowa
- Masa mięśniowa
- Masa wodna
- Masa kostna
Dzięki czujnikom wyposażonym w technologię Position Control™, Body waży z dokładnością do 100 g.
Twoje postępy widoczne natychmiastowo Body wyświetla zmiany wagi z 8 ostatnich pomiarów, jednym rzutem oka możesz ocenić swoje postępy.
Śledź zmiany swojej wagi Wszystkie ważenia są automatycznie zapisywane w aplikacji Health Mate przez Wi-Fi lub Bluetooth. W każdym momencie możesz zobaczyć swój wykres wagi i znaleźć wydarzenia, które wpływają na jej zmiany.
Skuteczny coaching wspomaga Cię w osiągnięciu celu OKREŚL CODZIENNE POTRZEBY KALORYCZNE: Ustal sobie cel wagi i rytm jaki chcesz osiągnąć, Health Mate obliczy ilość kalorii, jakie możesz spożyć każdego dnia.
MONITORUJ CODZIENNE ZUŻYCIE KALORII: Rejestruj spożywane posiłki, aby odejmować kalorie od założonego celu.
OSIĄGAJ SWOJE CELE: Dzięki indywidualnym poradom, przypomnieniom, raportom i zachętom, Health Mate i Body pomagają w utrzymaniu celu.
Zaawansowany coaching dzięki aplikacjom Health Mate obejmuje ponad 100 aplikacji. Korzystając z licznika kalorii w MyFitnessPal lub Loselt! lub kalorii spalonych w czasie biegu w aplikacji Runtastic lub Runkeeper, Health Mate gromadzi informacje, aby pomóc Ci pokonywać swoje ograniczenia.
Jeszcze więcej powodów, aby się ważyć Motywacja do codziennego, porannego ważenia: Body wyświetla prognozę pogody, aby pomóc w wyborze ubioru i aktywności na dany dzień.
Dziel się tym co dobre Przeznaczona dla całej rodziny waga Body rozpoznaje do 8 różnych użytkowników. Przy każdym ważeniu przypisuje dane do odpowiedniego profilu w aplikacji Health Mate.
Automatyczna synchronizacja Przez Wifi lub Bluetooth, Body automatycznie synchronizuje się z aplikacją Health Mate. W kilka sekund dane trafiają do aplikacji. Kompatybilna z IOS 7 i Android 4.3.3.
Własności fizyczne - Wymiary (wys. x dł. x gł.): 32,7 x 2,3 x 32,7 cm.
- Rozmiar ekranu: 65 x 42 mm.
- Zakres pomiarów: 5 do 180 kg.
- Tryb przesyłu danych: WiFi 802.11 b/g/n i Bluetooth 4.0.
- Zasilanie: 4 baterie AAA 1,5 V dołączone do zestawu.
- Obsługa: przycisk i smartfon.
- Typ ekranu: LCD z podświetleniem.
- Materiał: szkło hartowane.
- Kolor: czarny.
- Podświetlenie: białe.
W zestawie - Waga z łączem komputerowym BODY czarna,
- Instrukcja,
- 4 baterie AAA,
- 4 nóżki na dywan,
- Przewodnik użytkownika.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON