GARMIN

Inteligentna waga z funkcjami online

Waga z funkcjami online Index

Przeznaczenie: do nadzorowania i analizowania wagi. Waga Index mierzy wagę,wskaźnik masy ciała, poziom tkanki tłuszczowej i masy wodnej, masę kostną i mięśniową.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8377217
INFORMACJE TECHNICZNE
Istotne pomiary Niezależnie od tego, czy jesteś regularnie trenującym sportowcem, czy chcesz jedynie utrzymać zdrową kondycję, inteligentna waga Garmin Index zapewnia potrzebne pomiary i umożliwia śledzenie zmian i rezultatów. Mierzy wagę (lb, kg, st), wskaźnik masy ciała (BMI), poziom tkanki tłuszczowej, zawartość wody w organizmie, masę kostną i mięśniową.
Indeks masy ciała (BMI) BMI jest metodą pomiaru, która uwzględnia wzrost i wagę, aby określić, czy stosunek wagi do wzrostu jest prawidłowy (BMI = waga / wzrost²).
Poziom tkanki tłuszczowej Wyrażany w procentach całkowitej wagi, poziom tkanki tłuszczowej w organizmie określa w jakim stopniu za wagę odpowiedzialna jest tkanka tłuszczowa (w stosunku do masy mięśni lub wody w organizmie).
Poziom zawartości wody Wyrażany w procentach całkowitej wagi, określa w jakim stopniu za wagę odpowiedzialna jest zawartość płynów w organizmie (w stosunku do masy mięśni lub tłuszczu). Stanowi ona ponad 50% całkowitej wagi i prawie 2/3 masy chudej.
Masa kostna Ta funkcja określa masę szkieletu (poziom masy kostnej) w organizmie.
Masa mięśniowa Ta funkcja określa poziom masy chudej w stosunku do poziomu tkanki tłuszczowej i do całkowitej wagi ciała.
Wyświetlona masa mięśniowa obejmuje mięśnie szkieletowe, mięśnie gładkie (jak mięsień sercowy czy mięśnie układu trawiennego) i wodę zawartą w tych mięśniach.
Kompletne narzędzie ułatwiające powrót do formy i nadzorowanie wagi Garmin proponuje różne narzędzia pomiarowe, w zależności od stopnia aktywności i uprawianego sportu. Teraz inteligentna waga Garmin Index umożliwia wyświetlanie wyników sportowych wysiłków i przeglądanie statystyk w serwisie Garmin Connect, bezpłatnej społeczności online.
Dane fizyczne - Waga: 2,8 kg.
- Wymiary: 35 cm x 31 cm x 3 cm.
- Czas działania baterii: do 9 miesięcy; działa na 4 baterie AA (dołączone).
- Wyposażona w technologię Bluetooth Smart (BLE): tak.
- Kompatybilna z ANT+: tak.
- Wi-Fi: tak, 2,4 GHz 802.11 b/g/n.
- Dopuszczalna waga: 181,4 kg.
Zawartość opakowania - Waga Index czarna
- 4 nóżki do umieszczenia na dywanie
- 4 baterie AA
- Dokumentacja.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON