NEWFEEL

Walizka 60L z półsztywną obudową

Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Walizka 60 L Protect czarna NEWFEEL - Akcesoria
Akcesoria_9

Walizka na kółkach Protect 60 L NEWFEEL

NEWFEEL
Przeznaczenie: do zabrania rzeczy osobistych na trwający siedem dni wyjazd w pojedynkę lub na weekend we dwoje. Walizka na kółkach Protect posiada pojemność: 60L. Jej półsztywna obudowa zapewnia ochronę przed wstrząsami, a paski kompresyjne podtrzymują zawartość walizki.
Kod produktu : 8245247
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Produkty testowane w warunkach realnych Wszystkie plecaki i walizki Newfeel są testowane przez panel testerów w warunkach identycznych jak te, które można napotkać na co dzień (pogoda, czas przejścia itp.). Te przeprowadzane na co dzień testy pozwalają nam udoskonalać nasze produkty i sprawdzać ich jakość, dzięki czemu możemy proponować produkty odpowiadające na potrzeby naszych użytkowników.
Produkty testowane w laboratorium W naszych laboratoriach odtwarzamy ekstremalne warunki użytkowania, dzięki czemu możemy testować wytrzymałość materiałów, szwów, montażu oraz plastikowych części.
Te testy umożliwiają nam zapewnienie tym produktom gwarancji na 2 lata.
Jak jest mierzona pojemność w torbach i walizkach Newfeel? Pojemność jest mierzona według standardowej metody: małymi kulkami wypełniamy główną komorę a także każdą kieszeń. Następnie te kulki wrzucamy do pojemnika z podziałką, która pokazuje nam odpowiednią pojemność w litrach.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Walizki i bagaże Newfeel są testowane w laboratorium i użytku.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON