FLOW

Zapamiętują ustawienie paska; wejście z tyłu

Wiązania Alpha

Przeznaczenie: dla początkujących, zaawansowanych i wyczynowych snowboardzistów, którzy poszukują wiązań zapewniających szybkie wpinanie od tyłu. Wiązań z wpięciem od tyłu marki Flow nie trzeba przedstawiać. To wiązanie zapamiętuje Twoje ustawienie dzięki czemu zyskujesz na czasie podczas zakładania. Ustaw stopę, zamknij i jedź!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8372440
INFORMACJE TECHNICZNE
Program / Teren jazdy

Wiązania FLOW zostały zaprojektowane, by ułatwiać życie snowboardzistom, którzy dzięki systemowi wkładania buta od tyłu już nie muszą tracić czasu na wpinanie butów.
Zapewniają trzymanie odpowiednie zarówno dla poziomu początkującego, jak i zaawansowanego podczas jazdy all-mountain / Freeride. Regulacja z boku zapewnia odpowiedni poziom trzymania.

System otwierania

Wpinanie buta od tyłu z zapamiętaniem regulacji:
- od wewnętrznej strony - regulacja wiązań - od zewnętrznej strony, druga regulacja wiązań z pompką: dzięki temu możesz wyregulować wiązania podczas jazdy
_ z tyłu spoiler odchyla się i zapewnia duży otwór; po włożeniu stopy blokuje się dzięki systemowi kabli.
Wydajności i szybkości tego konceptu nie trzeba udowadniać: wsuń but, chwyć łyżkę z tyłu i zatrzaśnij.

Możliwe regulacje

Oryginalne ustawienie jest odpowiednie dla większości osób, jednak, jeśli potrzebujesz mocniejszego trzymania, to możesz cofnąć 2 zębatki na wysokości kostki.

Rozstaw wiązań (stance)

Można ją dostosować do budowy swojego ciała, ale należy pamiętać, że wszystkie deski snowboardowe mają jedną zalecaną pozycję dla wiązań ("recommanded stance", określoną znakiem pomiędzy insertami wiązań).
Uwaga: zwiększenie rozstawu sprawi, że na desce będziesz niżej ustawiony i zwiększysz swoją stabilność. Jest to pomocne podczas wykonywania obrotów w powietrzu. "Recommanded stance" jest ważniejszy w przypadku desek freestylowych niż w deskach all-mountain.

Regulacja kątów wiązań snowboardowych

Do jazdy na trasach oraz freeridu zalecamy +18° z przodu i 0° z tyłu.
W przypadku freestylu lepiej wybrać +18° i -9°(otwarcie stopy z tyłu umożliwia jazdę tyłem).
Jeśli uprawiasz czysty freestyle, to wybierz dla siebie całkowicie symetryczne ustawienie kątów, na przykład +12° i -12°.

Obecnie kąty w wiązaniach są dopasowywane przez snowboardzistów do swoich potrzeb. Popatrz, co robią inni, i sam to wypróbuj. Możesz odkryć ciekawe sposoby.

Wyśrodkowanie wiązań na desce snowboardowej

Wiązania z talerzykami i 4 śrubami mogą poruszać się po jednej osi i zazwyczaj mają 5 możliwych pozycji.
Używamy tej regulacji do ustawienia stopy na środku deski, aby but nie wystawał za bardzo. W przeciwnym razie, masz zagwarantowany upadek. But musi wystawać tak samo po obu stronach deski.
Można także talerzyk przekręcić o 90°, by zwiększyć lub zmniejszyć stance w porównaniu z ustawieniem insertów. W tym przypadku nie ma możliwości wyśrodkowania bokiem.

Jaki rozmiar wybrać do wiązań Flow?

Zalecamy:
M = 36 do 41
L = 40 do 45
XL = 45 do 50

Jednak, zalecamy, by tak, jak przymierzamy buty na własnej stopie, przymierzać wiązania do własnych butów. Jest to ważne, ponieważ każda marka może mieć inną numerację obuwia.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON