FLOW koniec serii mobile

Wyjątkowy projekt wkładania stopy od tyłu

Sprzet snowboardowy Sprzet snowboardowy - Wiązania snowboardowe Flow Flite FLOW - Narty, Snowboard
Sprzet snowboardowy

Wiązania snowboardowe Flow Flite One FLOW

FLOW
Przeznaczenie: dla zaawansowanego snowboardzisty, który poszukuje wiązań z szybkim zakładaniem i wyjmowaniem butów (od tyłu). Nie trzeba przedstawiać systemu Flow wkładania stopy od tyłu. To wiązanie zapamiętuje Twoje ustawienie dzięki czemu zyskujesz na czasie podczas zakładania. Ustaw stopę, zamknij i jedź

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 599zł99 -25 %

od 449zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 21/12/2016 do

** Od 21/12/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 21/12/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 21/12/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8319259
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Program / Teren jazdy Wiązania FLOW zostały zaprojektowane, by ułatwiać życie snowboardzistom, którzy nie chcą już tracić czasu na wpinanie butów.
System wejścia butów od tyłu sprawia, że jest to bezsporny lider na rynku wiązań
Ich system trzymania jest odpowiedni od poziomu początkującego/średnio zaawansowanego do zaawansowanego, dla osób uprawiających all-mountain / Freeride. Regulacja z boku zapewnia odpowiedni poziom trzymania.
System otwierania: wejście od tyłu Wpinanie buta od tyłu z zapamiętaniem regulacji: - od wewnętrznej strony - regulacja wiązań - od zewnętrznej strony, druga regulacja wiązań z pompką: dzięki temu możesz wyregulować wiązania podczas jazdy
_ z tyłu spoiler odchyla się do tyłu i zapewnia duży otwór; po włożeniu stopy blokuje się dzięki systemowi kabli.
Wydajności i szybkości tego konceptu nie trzeba udowadniać: wsuń stopę, złap tylną blokadę i zamknij ją.
Trzymanie EXOFIT PowerStrap System: Egzoszkielet 3D z EVA uformowany dla doskonałego dopasowania. Pasek zapewnia wsparcie kostki w trakcie jazdy i sprzyja przenoszeniu energii. Zaczepy z mikroregulacją pozwalają znaleźć idealne ściągnięcie.
Możliwe regulacje Oryginalne ustawienie jest odpowiednie dla większości osób, jednak, jeśli potrzebujesz mocniejszego trzymania, to możesz cofnąć 2 zębatki na wysokości kostki.
Rozstaw wiązań (stance) Zależy od budowy ciała. Można zastosować duży rozstaw wiązań, gdyż wymusza on niską pozycję na desce i zapewnia większą stabilność.
W przypadku gdy nie znamy odpowiedniego dla nas rozstawu, wiązania należy zamontować na insertach w oznaczonych miejscach.
Pod jakim kątem należy zamontować wiązania? Do jazdy na trasach oraz freeridu zalecamy +18° z przodu i 0° z tyłu.
W przypadku freestylu lepiej wybrać +18° i -9°.(takie ustawienie stopy z tyłu umożliwia jazdę tyłem). Jeśli uprawiasz czysty freestyle to wybierz dla ciebie całkowicie symetryczne ustawienie kątów, na przykład +12° i -12°.
Środkowanie wiązań Z przodu i z tyłu wiązania ustawić centralnie. Przesunięte do tyłu wiązania zapewniają lepsze prowadzenie przy skręcie i wyporność na puchu. Wiązania ustawione na środku wspierają wszechstronną jazdę, np podczas jazdy typu freestyle.
Wiązania z talerzykami i 4 śrubami mogą poruszać się po jednej osi. Wybierz oś dla długości zapewniającej mniejszy lub większy stance niż przewidziany przez wstawki. Lub obróć ją o 90°, co pozwoli cię wyśrodkować buty na szerokość.
Jaki dobrać rozmiar wiązań Flow Flite ? Zalecamy:
M = 36 - 41
L = 40 - 45
XL = 45 - 50
Jednak, zalecamy, by tak, jak przymierzamy buty na własnej stopie, przymierzać wiązania do własnych butów. Ponieważ w zależności od marki, ten sam rozmiar buta może różnić się wielkością.
Reaktywność Power triangle: System przekazywania Flow. Przekazywanie przez stalową linkę zapewnia lepszą reaktywność i optymalne przekazywanie energii między spoilerem a podstawą.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW