TRIBORD

Chroni Twoje rzeczy przed wodą

Worek żeglarski 60 L

Przeznaczenie: do ochrony rzeczy przed wodą podczas uprawiania sportów wodnych. Torba żeglarska o pojemności 60 L chroni rzeczy przed zachlapaniem i w razie krótkiego zanurzenia. Idealny do pływania kajakiem, stand-up paddle lub małymi żaglówkami.

Kolor : POMARAÑCZOWY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8362013
INFORMACJE TECHNICZNE
Środki ostrożności dla urządzeń elektronicznych Urządzenia elektroniczne są delikatne i cenne. Zaleca się stosowanie podwójnej ochrony, wkładając telefon do szczelnej kieszonki i worka żeglarskiego. Aparaty fotograficzne mogą być umieszczane w mniejszym worku żeglarskim (5 L lub 10 L), który z kolei wkłada się do większego worka (30 L, 40 L, 60 L).
Pamiętaj o starannym zamknięciu worka i regularnie sprawdzaj szczelność worka, umieszczając w nim bibułkę przed wypłynięciem.
System zamknięcia Aby zapewnić dobrą szczelność:
1/ starannie zawinąć górę worka 5 razy, zaciskając kolejne zagięcia na pasku
2/ zapiąć centralną klamrę
3/ zapiąć klamry boczne.

Pozostawić w worku nieco powietrza. Po zapięciu worek musi wydawać się nadmuchany: w ten sposób będzie on bardziej szczelny, a dodatkowo w razie upadku do wody będzie pływał.
Przechowywanie Worki 5L i 10L mogą być używane jako wewnętrzne kieszenie w workach 30L, 40L i 60L, aby podwoić ochronę wodoszczelną delikatnych przedmiotów oraz aby rozdzielić rzeczy w torbie.
Wymiary Wymiary worka wypełnionego i zapiętego: Wysokość: 80 cm.
Średnica: 34 cm.

Pojemność użytkowa: 50 L.
Waga pustego worka: 580 g.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu TESTY SZCZELNOŚCI: TEST 1: "KAŁUŻA" Torba wytrzymuje zanurzenie powierzchniowe przez 8 h w 10 cm wody. Taki test odpowiada torbie pływającej w łodzi z warstwą wodą na dnie, lub chwilowemu upadkowi do wody. TEST 2: "NATRYSK" Torba wytrzymuje pobyt pod natryskiem o natężeniu 450 L/m²/h przez 8 h. Ten test odpowiada ulewnemu deszczowi lub zalaniu przez falę.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON