Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kredyt online
z credit agricole

KREDYT Z CREDIT AGRICOLE
Korzyści
 • Raty dla każdego zakupu od 300 zł do 20 000 zł
 • Elastyczna oferta: od 3 do 24 rat
 • Promocje rat 0%
 • Podpisanie umowy w formie elektronicznej
Szczegółowe informacje
Okres spłaty kredytu
3 - 24 miesiące
Minimalna kwota zakupu na raty
300 zł
Maksymalna kwota zakupu na raty
20 000 zł
Opcje spłat ratalnych
 • Raty za 1% miesięcznie (3-24 rat), RRSO wynosi 23,98%*
 • 3 raty 0%, RRSO wynosi 0%
 • 5 rat 0%, RRSO wynosi 0%
 • 10 rat 0%, RRSO wynosi 0% (zakup od 750 zł)
Wymagania
Koszyk o wartości minimum 300 zł objęty jest opcją płatności Raty Credit Agricole Bank Polska S.A. Przy towarach o wartości minimum 300 zł jest dodatkowo możliwość symulacji wysokości miesięcznej raty dzięki przyciskowi:
Oblicz ratę >

*RRSO dla 17 równych rat miesięcznych

Proces
Możesz wszystkie kroki wykonać w sklepie stacjonarnym:
01. Wybierz produkty
Wejdź na www.decathlon.pl
02. Złóż zamówienie
Wybierz opcję płatności Credit Agricole Raty
03. Wypełnij wniosek
i podpisz umowę elektronicznie
04. Odbierz produkty z paragonem
Infolinia
Z telefonów stacjonarnych
Koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora
801 33 00 33
Aktualne promocje i oferty
3 raty 0% RRSO
5 rat 0% RRSO
10 rat 0% RRSO
Noty prawne

RATY ZA 1% MIESIĘCZNIE (3-24 RAT)
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 23,94%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 654,35 zł, oprocentowanie stałe 7,20%, całkowity koszt kredytu 239,98 zł (w tym: prowizja 154,35 zł, odsetki 85,63 zł, ubezpieczenie 0,00 zł), 15 miesięcznych równych rat w wysokości 108,75 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 108,73 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2020-06-03 r.

KREDYT 3 RATY 0%:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 900 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 3 miesięcznych równych rat w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.03.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Udzielenie kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej www.credit-agricole.pl Oferta ważna od 01.04.2020 r. do 31.12.2020 r. Decathlon Sp. z o.o. w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Materiał ma charakter informacyjny.

KREDYT 5 RAT 0%:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 800 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 5 miesięcznych równych rat w wysokości 160 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.03.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Udzielenie kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej www.credit-agricole.pl Oferta ważna od 01.04.2020 r. do 31.12.2020 r. Decathlon Sp. z o.o. w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Materiał ma charakter informacyjny.

KREDYT 10 RAT 0%:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1300 zł, całkowita kwota do zapłaty 1300 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 130 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29/06/2020 na reprezentatywnym przykładzie.
Udzielenie kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej www.credit-agricole.plOferta ważna od 01.07.2020 r. do 19.07.2020 r. Decathlon Sp. z o.o. w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Materiał ma charakter informacyjny.

Dokumenty
Symulacja
Sprawdź symulację Kredytu z Credit AgricoleSymulacja kredytu online
Najczęstsze pytania:
Jakie dokumenty są wymagane?

Dokument potwierdzający tożsamość, którym dla obywateli RP jest dowód osobisty. Dokument potwierdzający dochód, który zależy od źródła jego uzyskiwania. Lista honorowanych i wymaganych przez Bank dokumentów, w zależności od źródła dochodów znajduje się na stronie: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-ratalny#dokumenty

W jaki sposób mogę podpisać umowę?

Klient składa oświadczenie woli w postaci elektronicznej, zrównanej z formą pisemną, zgodnie z art. 7 ustawy Prawo bankowe, a bank w formie pisemnej.

PODPISANIE UMOWY W FORMIE ELEKTRONICZNEJ:

 • otrzymasz e-mail z instrukcją postępowania i z linkiem do dedykowanej platformy; tam zapoznasz się z Regulaminem, uzupełnisz dane i załączysz wymagane dokumenty w formie skanu lub zdjęcia;
 • następnie zostaniesz przekierowany na stronę Blue Media S.A. w celu wykonania szybkiego przelewu identyfikacyjnego, w wysokości 1 zł; pieniądze zostaną Ci zwrócone natychmiast po ich zaksięgowaniu wraz z zawartym w tytule przelewu indywidualnym identyfikatorem transakcji;
 • w kolejnym e-mailu otrzymasz zabezpieczony plik z umową kredytową — zapoznaj się z nim. Następnie załącz dokument na platformie Banku i uzupełnij wymagane dane. Przesłanie w/w dokumentów do Banku stanowi Twój podpis pod umową kredytową.

Jak długo rozpatrywany jest wniosek?

Po dokonaniu zamówienia, wypełnienie formularza online trwa nawet 15 minut. Czas rozpatrywania wniosku uzależniony jest od dostarczenia niezbędnych dokumentów przez klienta i realizacji formalności związanych z podpisaniem umowy kredytowej.

W przypadku płatności Credit Agricole Raty w ciągu maksymalnie 24 godzin po wysłaniu wniosku (w dni wolne od pracy następnego dnia roboczego) skontaktuje się z Tobą Bank, by potwierdzić dane zawarte we wniosku kredytowym.

Kiedy będzie decyzja kredytowa?

Po wysłaniu wniosku otrzymasz wstępną decyzję kredytową. Zostanie ona również przesłana na Twój adres e-mail.

Jaka jest wysokość miesięcznej raty?

Wysokość miesięcznej raty możliwa jest do wygenerowania w dostępnym poniżej symulatorze. Po wpisaniu wartości produktu i dogodnej dla Ciebie liczby rat w symulatorze otrzymasz obliczoną wysokość raty. Oblicz ratę >

Od jakiej kwoty mogę kupić na raty?

Zakup na raty możliwy jest od kwoty 300 zł.