#ZOSTANWDOMU i zamawiaj bezpieczenie kurierem, do paczkomatu lub do punktu odbioru. Dowiedz się więcej.
KALENJI
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/3f17fba3-8e82-4b57-9707-6253749838e1.zip/index.html
Kod produktu : 8501812
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
PULSOMETRY I MONITORY AKTYWNOŚCI DO BIEGANIA

Zegarek do biegania z pulsometrem ONRHYTHM 900 KALENJI

KALENJI
5/5
Decathlon
do 219.99 -%

od

219.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
219.99 -%
Było0.00obecna cena219.99**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dostępność w sklepie
Stworzyliśmy ten zegarek dla biegaczy poszukujących prostego zegarka z pomiarem tętna na nadgarstku i liczeniem kalorii. W zestawie ładowarka do ładowania baterii. Znajdź swój rytm, swój oddech, spalaj tłuszcz i rób postępy z pomocą pulsometru!

Mocne strony

Mierzone parametry Tętno na nadgarstku (w uderzeniach/min i % tętna maks), stoper, spalone kalorie.
Coaching Automatyczne i ręczne strefy tętna (komfort, wytrzymałość, odporność).
Widoczność Ekran czytelny w pełnym słońcu.
Czas działania na baterii 50 h w trybie pulsometru, 1 miesiąc w trybie zegarka.
Wodoszczelność Szczelny do 5 ATM. Do pływania na powierzchni.
Komfort użytkowania Pomiar tętna na nadgarstku dla większego komfortu.

Informacje techniczne

DLACZEGO WARTO BIEGAĆ Z ZEGARKIEM CARDIO?

Tętno mierzy się w uderzeniach serca na minutę (BPM). Im bardziej intensywny wysiłek, tym szybciej bije serce, a wartość w bpm jest wyższa.
Znając tętno zegarek cardio ONRHYTHM 900 jest w stanie określić jaki jest aktualny rodzaj wysiłku: Rozgrzewka, spalanie tłuszczu, aerobowy, anaerobowy, maksymalny. Każdy z tych rodzajów wysiłku ma inne oddziaływanie na ciało: komfort uprawiania aktywności, utrata wagi, zwiększenie wytrzymałości...

Pomiar tętna na nadgarstku: TECHNOLOGIA PHILIPS

Pomiar tętna na nadgarstku to duży postęp w kierunku uproszczenia i większego komfortu zegarków sportowych. Od ponad 2 lat nasze zespoły Badań i Rozwoju testują różne rozwiązania umożliwiające pomiar tętna na nadgarstku.
Wybraliśmy najnowszą technologię optyczną Philipsa, chcąc zaoferować jedne z najbardziej niezawodnych czujników na rynku.

BIEGANIE Z PULSOMETREM, ABY ODNALEŹĆ SWÓJ RYTM ODDECHU

Miewasz zadyszkę pod koniec treningu? Zegarek ONRHYTHM 900 Decathlon pozwoli na bieżąco dostosować tempo, aby uniknąć przeciążenia. W strefie spalania tłuszczu (komfortu) będziesz w stanie rozmawiać podczas biegu. W strefie aerobowej wysiłek będzie bardziej intensywny, ale nie będziesz zadyszany. W strefie anaerobowej zadyszka pojawi się po kilku minutach.

BIEGANIE Z PULSOMETREM, ABY SPALAĆ TŁUSZCZ

Biegasz, aby zadbać o linię? Strefa "Komfort" jest szczególnie interesująca, ponieważ pozwala spalać więcej kalorii i ogranicza zadyszkę. W tej strefie ciało nie znajduje się w stanie stresu. Ma czas na spalanie tłuszczów, aby przekształcić je w energię potrzebną mięśniom.

BIEGANIE Z PULSOMETREM, ABY ROBIĆ POSTĘPY

Aby biegać szybciej, lub po prostu swobodniej czuć się w swoim aktualnym tempie, należy dozować wysiłek. Zasada jest prosta: chodzi o zamienne wykonywanie faz szybkiego biegu i faz wolnego biegu lub marszu. Zegarek ONRHYTHM pozwala zaprogramować ćwiczenia interwałowe i umożliwia stwierdzenie, czy trenujesz w odpowiedniej strefie tętna. Nasze propozycje ćwiczeń interwałowych znajdziesz na Kalenji.fr i w naszej aplikacji do biegania DECATHLON COACH.

JAK OBLICZA SIĘ STREFY TĘTNA?

Strefy treningu (rozgrzewka, spalanie tłuszczu, aerobowy, anaerobowy, maksymalny) są liczone automatycznie w zależności od maksymalnego poziomu tętna, który jest określany przez urządzenie w oparciu o wiek i płeć:
Rozgrzewka: 50 do 60% maksymalnego tętna;
Spalanie tłuszczu: 60 do 70% maksymalnego tętna;
Trening aerobowy: 70 do 80% maksymalnego tętna;
Trening anaerobowy: 80 do 90% maksymalnego tętna;
Maksymalny wysiłek: 90 do 100% maksymalnego tętna.

Pomiar tętna na nadgarstku: Jak to działa?

Kiedy uprawiasz sport taki jak bieganie, Twoje serce bije szybciej. Zwiększa się przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Zielone światło pod opaską pozwala urządzeniu ONrhythm 900 odczytywać przepływ krwi pod skórą, a co za tym idzie - tętno. Ta technologia czujnika optycznego jest w pełni wbudowana w opaskę: już nie musisz nosić pasa kardio!

Czy pulsometr optyczny jest mniej precyzyjny od pasa cardio?

Podczas testów zmierzyliśmy, że precyzja czujnika Philips wynosi średnio około 2 bpm, w porównaniu do najlepszych pasów do pomiaru tętna przeznaczonych do biegania. Pomiar jest również nieco mniej reaktywny podczas treningu interwałowego. Uważamy, jak wielu biegaczy, że zalety pulsometru na nadgarstku (komfort, prostota, waga, etc.) zdecydowanie przeważają niedogodności.

Jak należy nosić ONRHYTHM 900?

Aby zapewnić optymalny pomiar tętna, zegarek cardio ONRHYTHM 900 musi być noszony na nadgarstku za wystającą kostką (małe wystające zgrubienie kostne na nadgarstku).
Czujnik musi dotykać skóry, dlatego opaska musi lekko, ale wygodnie ściskać rękę. Wyniki pomiarów kardio nie będą dobre, jeśli zegarek będzie luźno zapięty.Zachęcamy do obejrzenia filmu z wyjaśnieniem, znajdującego się u dołu tej strony.

Czy optyczny czujnik tętna w ONRHYTHM 900 działa na każdej skórze?

Technologia czujnika tętna w ONRHYTHM 900 jest zaprojektowana dla każdego koloru skóry i każdego rodzaju owłosienia skóry. W przypadku ciemnej lub wytatuowanej skóry ilość ponownie emitowanego przez skórę światła jest mniejsza. Czujnik dostosowuje się przez emitowanie większej ilości światła lub przez dopasowanie wrażliwości czujnika światła. Jeśli mimo wszystko masz problem z właściwym użytkowaniem produktu, skontaktuj się mailowo z naszym zespołem support@geonaute.com

Czy optyczny czujnik tętna w ONRHYTHM 900 jest odpowiedni dla każdego sportu?

Technologia czujnika tętna w ONRHYTHM 900 jest optymalna dla aktywności sportowych z powtarzającym się ruchem jak przy bieganiu, chodzeniu czy jeździe na rowerze.
W przypadku sportów z nierównym ruchem, jak fitness, trening siłowy, sporty rakietowe i gry zespołowe, możesz zauważyć błędy w pomiarze.

RĘCZNE STREFY TĘTNA

Jeśli chcesz trenować w określonej strefie tętna, możesz ręcznie określić ją w zegarku (w bpm lub %HRmax). Wskaźnik graficzny na ekranie oraz sygnał dźwiękowy informują o wyjściu z tej strefy. Możliwe jest również samodzielne ustawienie tętna spoczynkowego i maksymalnego, jeśli znasz ich wartości.

PORÓWNAJ SWOJE JOGGINGI

Zegarek ONRHYTHM 900 pozwala zobaczyć podsumowania ostatnich treningów. Dla każdego treningu sprawdź czas biegu, średnie tętno i ilość spalonych kalorii.

PROGRAMUJ TRENINGI INTERWAŁOWE

W zegarku ONRHYTHM 900, możesz zaprogramować kompletny trening interwałowy: czas rozgrzewki, czas działania, czas odpoczynku, czas rozluźnienia, liczbę serii interwałowych i czas odpoczynku między seriami.

Czas pracy / ładowanie

Zegarek do biegania ONRHYTHM 900 działa przez 50 h w trybie pulsometru i miesiąc w trybie zegarka. Ładuje się go za pomocą dołączonego kabla USB.

Wymiary

Średnica użytkowa ekranu: 30 mm.
Grubość: 15 mm.
Waga: 45 g.

Gwarancja i serwis po sprzedaży

Produkty DECATHLON posiadają gwarancję na 2 lata. W razie pytań zapraszamy na naszą stronę internetową support.geonaute.com . Znajdziesz tam porady, dzięki którym wydajniej będziesz mógł używać swojego produktu: instrukcja obsługi, najczęściej zadawane pytania przez naszych użytkowników, filmiki z objaśnieniami. Nasze wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji 24h/24.

Ograniczenia dot. użytkowania

Ten zegarek przeznaczony jest do używania rekreacyjnego oraz w trakcie aktywności sportowej. Nie jest to urządzenie do monitorowania parametrów medycznych. Informacje dostarczane przez zegarek są wskazówkami i nie powinny być używane w monitorowaniu schorzenia medycznego.

Rozwiń Zwiń

Skład / porady

Skład
Opaska na nadgarstek
10.00% Stal nierdzewna, 90.00% Poliuretan termoplastyczny (TPU)
Konstrukcja
20.00% Stal nierdzewna, 10.00% Poli(metakrylan metylu) (PMMA), 70.00% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS)
Deska
70.00% PCBA, 30.00% Miedź (Cu)

Nasze zobowiązania

Test Produktu W firmie Kalenji wszystkie produkty testowane są przez grupę użytkowników w warunkach użytkowania, do jakich zostały stworzone. Te testy są prowadzone i kontrolowane przez zespół inżynierów dedykowanych dla tego zadania. Te wszystkie testy pozwalają szefom produktów, inżynierom i całemu zespołowi Kalenji opracowywać, rozwijać i tworzyć techniczne produkty zapewniające satysfakcję użytkowników.
Gwarancja 2 lat
Porada specjalisty czat lub telefon

OPINIE KLIENTÓW

Opinie pracowników Decathlon

Pytania i odpowiedzi