FITBIT

Lepszy trening. Lepsze osiągi

Zegarek fitness Surge (L)

Przeznaczenie: do stałego nadzorowania codziennej aktywności dzięki funkcjom GPS, z pomiarem pulsu na nadgarstku. Najbardziej nowoczesny spośród zegarków fitness!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8347459
INFORMACJE TECHNICZNE
AUTOMATYCZNA ANALIZA SNU + BUDZIK

Zapewnij sobie dobry dzień, dzięki lepszej jakości snu. Zegarek Surge automatycznie monitoruje długość i jakość Twojego snu, synchronizuje uzyskane statystyki ze smartfonem i komputerem, a następnie wyświetla szczegółowe wykresy w aplikacji Fitbit. Posiada również cichy alarm ułatwiający przebudzenie, nawet po trudnym treningu.

WŁAŚCIWOŚCI

Wymiary
- Nadgarstek: pomiędzy 16 i 20 cm
- Wyświetlacz: 20,88 mm x 24,36 mm
- Szerokość paska: 3,4 cm

Warunki użytkowania
- Temperatura działania: -20 ° do 45 °C
- Maksymalna wysokość działania: 9000 m

Pamięć
- Zapewnia zapis 7 dni szczegółowych danych o aktywności, minuta po minucie.
- Zapewnia zapis podsumowań dziennych z 30 ostatnich dni.
- Rejestruje dane dotyczące tętna co sekundę podczas monitorowania treningu.

POWIADOMIENIA I MUZYKA

Dzięki inteligentnym, zaawansowanym funkcjom, zegarek Surge pozwala przeżyć dzień we własnym rytmie. Powiadomienia o wiadomościach i połączeniach umożliwiają pozostanie w kontakcie ze światem przez cały dzień, a sterowanie muzyką pomaga odnaleźć motywację potrzebną do zmobilizowania się w pracy lub do dania z siebie wszystkiego podczas długiego biegu.

CODZIENNA AKTYWNOŚĆ

Wyposażony w osiem czujników i posiadający dużą autonomię działania zegarek Surge umożliwia płynne przejście od pracy do treningów, monitorując na bieżąco statystyki, takie jak liczba kroków, dystans, tętno, aktywne minuty i spalone kalorie, które przeglądać możesz z dowolnego miejsca.

TĘTNO PUREPULSE™

Optymalizuj swoje treningi, utrzymuj intensywność i nadzoruj spalanie kalorii dzięki automatycznemu monitorowaniu tętna na nadgarstku. Stały pomiar tętna przez zegarek Surge pozwala pozostać w zdefiniowanej strefie przez cały czas.
Koniec z paskami. Koniec z zapięciami. Koniec z przybliżonymi wynikami.

ANALIZUJ. PRZEGLĄDAJ. WYGRYWAJ

Dzięki funkcji Multi-Sport zegarka Surge możesz śledzić każdy aspekt swoich treningów. Możesz rejestrować swoje biegi, treningi łączone, piesze wędrówki, ćwiczenia wysiłkowe, etc., i korzystać z kompletnych podsumowań treningów, aby oceniać swoje postępy.

BEZPRZEWODOWA SYNCHRONIZACJA

Zegarek Surge automatycznie i bezprzewodowo synchronizuje Twoje wyniki z komputerem i ponad 120 modelami popularnych smartfonów, i wyświetla postępy w formie tabel i szczegółowych wykresów, aby umożliwić ocenę postępów z dowolnego miejsca.

NADZÓR GPS

Zegarek Surge wyświetla statystyki dotyczące czasu, dystansu, tempa i wysokości npm biegu. Wyświetlaj swoją trasę w czasie biegu, a następnie przeglądaj podsumowania treningów i tabele czasów pośrednich, aby nie stracić z oczu założonych celów.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

- Zegarek SURGE (rozmiar L)
- Kabel do ładowania
- Adapter do bezprzewodowej synchronizacji danych

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON