GARMIN FRANCE SAS

Naciśnij na start i biegnij!

Zegarek GPS FORERUNNER 10

Przeznaczenie: dla osób okazjonalnie uprawiających sport, do precyzyjnego pomiaru dystansu, prędkości oraz ilości spalonych kalorii. Naciśnij na start i biegnij! GPS Forerunner 10 to pierwszy GPS z gamy Garmin.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8272638
INFORMACJE TECHNICZNE
ŁATWE UŻYTKOWANIE Forerunner 10 to łatwy w użytkowaniu zegarek do biegania z GPS-em. Wystarczy nacisnąć przycisk Start i możesz ruszać w drogę. Podczas biegu możesz sprawdzać prędkość i pokonaną odległość.
ODLEGŁOŚĆ I PRĘDKOŚĆ Forerunner 10 pokazuje czas i pokonany dystans. Można również sprawdzić swoje tempo i liczbę spalonych kalorii.
VIRTUAL PACER Funkcja Virtual Pacer porównuje średnie bieżące tempo z ustalonym celem.
NOWE REKORDY Dla zwiększenia motywacji Forerunner 10 informuje o każdym twoim nowym rekordzie: o najlepszym czasie, czy najdłuższym pokonanym dystansie.
UDOSTĘPNIANIE DANYCH Przesyłaj dane o biegu do naszej społeczności online, Garmin Connect. Będziesz mógł wtedy śledzić swoją trasę na mapie, uzyskać szczegółowe informacje o każdym pokonanym kilometrze i udostępnić te dane przyjaciołom.
MAPY MAPY: Zegarek Forerunner 10 używa GPS do pomiaru odległości. Dzięki temu, po przesłaniu danych na Garmin Connect możesz śledzić swoją trasę w dowolnej części świata.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON