PIGUY SPORT

Zegarek GPS z kolorowym ekranem dotykowym.

Kod produktu : 8327771

Zegarek GPS Golf Approach S6

Przeznaczenie: do pomiaru odległości na polu golfowym. Zegarek GPS, który analizuje swing! Instrukcja [TUTAJ]

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

INFORMACJE TECHNICZNE
Instrukcja wideo

Kolorowe mapy pól

Model S6 z kolorowym ekranem zawiera dane ponad 40 000 pól golfowych na całym świecie. Specjalny przycisk CourseView pozwala szybko wyświetlić szczegóły dotyczące danego dołka. Umożliwia przyjrzenie się dołkom z ostro skręcającą linią gry (dogleg) i przeszkodom oraz podaje precyzyjny rozkład dołka i pola.

Prostota, precyzja, szybkość reakcji

S6 to odpowiedź na oczekiwania golfistów. Urządzenie wykrywa automatycznie rozgrywane pole oraz przechodzenie między dołkami. Podczas gry wyświetla przez cały czas poprawne odległości do początku, środka i końca greenu. Zegarek wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości kolorowy ekran dotykowy, który można obsługiwać w rękawiczkach. Wyświetla także odległości do dołków o ostro skręcającej linii gry (dogleg) i lay-upów.

Ręczne ustawianie znacznika

Przycisk GreenView służy do wyświetlania kształtu i rzeczywistego układu greenu. Korzystając z kolorowego, dotykowego ekranu można ręcznie przesunąć znacznik do pozycji z danego dnia. Po przesunięciu chorągiewki zegarek automatycznie wyświetla korektę odległości.

Zapisywanie handicapu, wyników i odległości

Zegarek S6 ustala handicap gracza. Dostępne opcje obliczania punktacji to stroke play i stableford. Karty wyników można zapisywać, przeglądać, udostępniać i drukować na komputerze. Funkcja mierząca pokonane odległości pozwala zmierzyć długość wykonanych uderzeń. Zegarek posiada nawet funkcję pełnego monitorowania statystyk, dzięki której można sprawdzić uderzenia na fairwayu, greenach oraz puttowania z podziałem na partie.

Funkcja PinPointer

Funkcja PinPointer: strzałka wskazuje kierunek, w którym znajduje się green w sytuacji, gdy go nie widać. Pozwala zorientować się, gdzie znajduje się dołek.

Powiadomienia

Nie przegap żadnego smsa, maila ani powiadomienia. Zegarek S6 działa jak bezprzewodowe urządzenie peryferyjne telefonu iPhone® 4s (lub nowszego) i wyświetla bezpośrednio wszystkie funkcje smartfona. Pozwala w każdym momencie dyskretnie trzymać rękę na pulsie.

Zapisane w pamięci pola i bezpłatne aktualizacje

S6 to najlżejszy i najbardziej kompaktowy zegarek w naszej ofercie, mimo to posiada dane ponad 40 000 pól golfowych z całego świata. Aktualizacje pól można pobierać bezpłatnie natychmiast po ich publikacji. Aktualizacje nie wymagają ponoszenia dodatkowych kosztów ani wykupienia abonamentu.

Garmin Connect™ Golf

Garmin Connect to platforma społecznościowa dla golfistów, na której możesz dzielić się swoimi osiągnięciami i porównywać je. Pobierz dane na temat ostatniej partii i porównaj ją z poprzednią. Sprawdź, jak poprawia się Twój handicap na każdym z pól, na którym grałeś. Dzięki Garmin Connect Golf możesz nawet stworzyć idealną partię łącząc najlepsze wyniki uzyskane dla każdego dołka tak, by uzyskać zestawienie najlepiej rozegranych 18 dołków dla wybranego pola.

Design dążący do perfekcji

S6 zaprojektowano tak, by przekraczał oczekiwania najbardziej wymagających nawet graczy. Model otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award za wyjątkowy, industrialny design. Uzasadnienie jury brzmiało: "Approach S6 łączy przemyślany, dojrzały design z innowacyjnymi rozwiązaniami w przedmiocie o eleganckim wyglądzie."

Elegancki zegarek do noszenia na co dzień

A poza tym - S6 podaje także godzinę! Jest także wyposażony w krokomierz, który wskazuje przebytą pieszo odległość, oraz licznik, który podaje czas gry.

Zawartość

- zegarek Approach S6
- zaczep do ładowania / transferu danych
- dokumentacja

Opis techniczny

Czujniki: GPS, przyspieszeniomierz, żyroskop, kompas
Wymiary ekranu: 25,4 mm średnicy
Rozdzielczość ekranu: 180 x 180 pikseli
Grubość: 14,2 mm
Waga: 46,6 g
Bateria: litowo-jonowa do ponownego ładowania
Szczelność: 5 atm

OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON