POLAR

Połączenie stylu, komfortu i skuteczności

Zegarek GPS M400 HRM

Przeznaczenie: dla sportowców, którzy chcą codziennie śledzić swoją aktywność. Designerski zegarek z GPS i różnymi funkcjami. Lekki, wygodny i szczelny M400 przeznaczony jest do noszenia na co dzień i podczas treningów.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8334187
INFORMACJE TECHNICZNE
KORZYSTANIE Z TECHNOLOGII GPS

Zegarek Polar M400 (czarny) pozwoli Ci odkryć nowe i bardziej wymagające trasy:możesz mierzyć swoje tępo, pokonany dystans i wysokość, a także bez problemu odnaleźć drogę powrotną. Odkryj bezpiecznie nowe trasy.Funkcja powrotu do punktu startowego pokieruje Cię do punktu wyjścia możliwie najkrótszym dystansem.Po rozpoczętym treningu, na podstawie Twojej prędkości M400 szacuje godzinę powrotu.

Przeznaczony do noszenia na co dzień

Lekki, wygodny i szczelny M400 przeznaczony jest do noszenia na co dzień i podczas treningów. Korzystaj z porad podczas treningów, mierz aktywność i otrzymuj powiadomienia, gdy nadchodzi pora, aby wstać i się poruszać.Śledzenie aktywności: 24h/24 i 7/7: śledź liczbę kroków, kalorie, czas snu. Otrzymuj powiadomienia, gdy zbyt długo jesteś nieaktywny.

SERWIS I APLIKACJA POLAR FLOW

Urządzenie M400 w połączeniu z serwisem i aplikacją Polar Flow pozwala na korzystanie z narzędzi, statystyk i wsparcia, które pozwolą Ci dać z siebie jeszcze więcej.Przyjrzyj się swoim osiągnięciom i nowym wyzwaniom.Przeglądaj podsumowania swojej aktywności i dane treningowe z każdego dnia, tygodnia i miesiąca.Uzyskuj bardziej szczegółowe informacje na temat swojej aktywności i wyciągaj wnioski z tego, co robisz.

STWORZONY, ABY MAKSYMALNIE UPROŚCIĆ TRENINGI

Synchronizuj wszystkie szczegóły swojego treningu pomiędzy zegarkiem M400 a serwisem internetowym i aplikacją Polar Flow za pośrednictwem funkcji Bluetooth Smart. Po treningu aplikacja Polar Flow umożliwi Ci podgląd podsumowania treningu i analizę wyników.

FUNKCJE ZWIĄZANE Z AKTYWNOŚCIĄ

- Pomiar aktywności 24/24 i 7/7
- Wytyczne treningowe
- Kroki i dystans
- Powiadomienia o bezczynności
- Strefy aktywności
- Korzyści z aktywności
- Czas i jakość snu.

FUNKCJE TRENINGOWE

- Profile sportowe:umożliwia dodanie wszystkich ulubionych sportów i skonfigurowanie odrębnych ustawień dla każdego z nich.- Dziennik treningowy
- Cele treningowe
- Automatyczny zapis międzyczasów
- Najlepsze wyniki
- Szacunkowy czas ukończenia treningu
- Automatyczny start/stop
- Timer interwałów
- Natychmiastowa analiza: natychmiastowa analiza w aplikacji Polar Flow.
- Zaawansowana analiza treningu

FUNKCJE GPS

- Dystans
- Prędkość/tempo
- Wysokość n.p.m., deniwelacja dodatnia/ujemna: wartość ta przedstawiana jest jako wejście/zejście w górę/w dół w metrach/stopach.- Powrót do punktu wyjścia: teraz możesz odkrywać nowe, nieznane trasy, wiedząc, że wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby wyświetlić kierunek do miejsca rozpoczęcia treningu.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

- Zegarek GPS M400 czarny
- Czujnik tętna Polar H7
- Kabel USB
- Skrócona instrukcja obsługi Polar M400.
- Instrukcja w języku polskim dostępna [TUTAJ]

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 latCzęści zamienne są dostępne przez 5 lat od daty zakupu.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON