GEONAUTE

GPS mierzący tętno na nadgarstku

Akcesoria_9 Elektronika - Zegarek GPS ONmove 500 HRM GEONAUTE - Elektronika
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/eacdd220-0d9a-4004-a9f9-967c3d2599cf.zip/index.html
Akcesoria_9

Zegarek GPS cardio ONmove 500 HRM GEONAUTE

GEONAUTE
Przeznaczenie: dla sportowców, do pomiaru prędkości i dystansu, aby uzyskać najważniejsze wskazówki do dalszych treningów. Twoje pierwsze wskaźniki ułatwiające robienie postępów (prędkość, tempo, dystans, tętno, strefa docelowa, okrążenia). Natychmiastowo transferuj i analizuj treningi na smartfonie.

Zobacz test zegarka ONmove 500 na bieganieuskrzydla.pl

Kolor : CZARNY / Błękitna laguna

Ocen użytkowników
Decathlon
do 439.99 -%

od

439.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
439.99 %
439.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8391963
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Mierzone parametry Dystans, prędkość/tempo (chwilowe i średnie), tętno na nadgarstku.
Czas działania na baterii 7 godzin aktywności GPS, 10 dni w trybie zegarka.
Wodoszczelność IPX7 : zegarek GPS odporny na zachlapanie wodą.
Łączność Bezprzewodowy transfer treningów na smartfona za pomocą myGeonaute connect.
Kompatybilność GPS kompatybilny z decathloncoach.com: Windows XP mini - Mac OS X 10.6.
Ustawienia osobiste Zegarek GPS kompatybilny z paskiem Bluetooth Smart: pomiar tętna.
Coaching Treningi interwałowe - Treningi ze strefą docelową.
INFORMACJE TECHNICZNE
Pomiar parametrów Zegarek GPS ONmove 500HRM dostarcza najważniejsze informacje ułatwiające robienie postępów:
Stoper | Prędkość (chwilowa i średnia) | Tempo (chwilowe i średnie) | Dystans | Kalorie | Tętno chwilowe bezpośrednio na nadgarstku | Godzina | Data | Budzik | Podświetlenie.
NOWOŚĆ: Pomiar tętna na nadgarstku Pomiar tętna w czasie wysiłku pozwala ocenić: - poziom natężenia wysiłku w stosunku do maksymalnych możliwości (na przykład: "trenuję na poziomie 80% moich maksymalnych możliwości");
- ilość spalonych kalorii z większą precyzją.

Aby umożliwić komfortowe uprawianie sportu i uprościć je, zegarek OnMove 500 mierzy tętno bezpośrednio na nadgarstku, za pomocą technologii optycznej.
Zaczynaj nie zwlekając: technologia FastFix Dzięki technologii FastFix szybciej odbierasz sygnał satelity na swoim zegarku GPS ONmove 500 i nie czekając rozpoczynasz trening. Aktualizacja FastFix odbywa się podczas synchronizacji zegarka ONmove 500 z programem ONconnect.
Aby pobrać oprogramowanie ONconnect, wejdź na stronę start.geonaute.com
Technologia Philips Od ponad 2 lat nasz zespół Badań i Rozwoju testuje różne technologie pomiaru tętna na ręce.

Podjęliśmy decyzję o wykorzystaniu czujnika w technologii Philips, aby oferować jeden z najbardziej niezawodnych czujników dostępnych na rynku.
Poprawiaj osiągi z pomocą treningów interwałowych
Za pomocą tej funkcji możesz zaprogramować kompletny trening interwałowy: czas rozgrzewki, czas wysiłku, czas odpoczynku i rozluźnienia, ilość serii treningu interwałowego i czas odpoczynku pomiędzy seriami.
NOWOŚĆ: tryb multisport Zegarek OnMove 500 wyposażony jest teraz w tryb multisport: rozpoczynając trening wybierasz sport, który uprawiasz. Informacje na ekranie dostosowują się do wybranej aktywności.

Możesz personalizować informacje wyświetlane na poszczególnych ekranach.
NOWOŚĆ: alert nawodnienia i żywienia Skuteczne nawadnianie organizmu i odżywianie się jest niezbędne, aby podczas treningu utrzymać odpowiednią wydajność.
Kiedy zaczynasz czuć pragnienie lub głód, ciało już odczuwa deficyt.
Zaleca się picie co 15 minut i przyjmowanie pożywienia co godzinę.
Zegarek OnMove 500 wyposażony jest w 1 alarm poziomu nawodnienia i 1 alarm żywieniowy (z możliwością zmiany ustawień i wyłączenia), które przypomną za pomocą sygnału dźwiękowego i powiadomienia na ekranie o idealnym momencie na picie lub jedzenie
NOWOŚĆ: wysokość i kumulacja przewyższeń Zegarek OnMove 500 informuje o wysokości w danej chwili, oraz o pokonanych przewyższeniach (dodatnich i ujemnych), dzięki technologii GPS.
Wyświetlaj swój trening na decathloncoach.com Transferuj dane z zegarka GPS ONmove 500 dzięki technologii Bluetooth Smart i natychmiastowo wyświetlaj swoje treningi na smartfonie* dzięki aplikacji myGeonaute connect (dostępnej na iOS i Android). *lista kompatybilnych smartfonów: compatibilité smartphone
NOWOŚĆ: kompatybilność ze Strava Aplikacja MyGeonaute Connect jest kompatybilna ze sportową siecią społecznościową STRAVA.
Dzięki niej, możesz udostępniać swoje treningi znajomym, śledzić ich i współzawodniczyć z nimi na trasach (odcinki).

Transfer do Strava działa wyłącznie bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth do smartfona i aplikacji MyGeonaute Connect.
Automatyczny czas okrążenia
Dzięki tej funkcji zegarek ONmove 500 automatycznie wskazuje czas okrążenia na podstawie wcześniej ustawionego dystansu.
Automatyczna pauza i restart stopera Stoper wstrzymuje działanie automatycznie, kiedy zatrzymujesz się, i ponownie rusza, kiedy Ty ruszasz dalej (funkcje można aktywować/dezaktywować).
Przechowuj dane, analizuj swoje osiągi i postępy na decathloncoach.com Przesyłaj i dożywotnio przechowuj swoje treningi na darmowym koncie decathloncoach.com. Wyświetlaj szczegóły swoich treningów, porównuj treningi, rzucaj wyzwania przyjaciołom i śledź swoje postępy z roku na rok.
Eksport treningów do GPX decathloncoach.com umożliwia eksportowanie treningów do plików GPX. Dzięki temu możesz nadal korzystać z ulubionych serwisów sportowych (Strava, Runkeeper etc).
Zarządzaj swoim wysiłkiem i osiągaj założone cele z pomocą stref docelowych Strefa docelowa pomaga zarządzać wysiłkiem i łatwiej osiągać cele. Zegarek ONmove 500 umożliwia ustawienie parametrów strefy docelowej prędkości, tempa, lub tętna. Dzięki tej funkcji, zegarek GPS pozwala sprawdzać w czasie rzeczywistym, czy znajdujesz się w ustalonej strefie treningowej. Graficzny wskaźnik na ekranie, oraz sygnał dźwiękowy informują o wyjściu poza strefę.
Mierz swoje postępy: Czas okrążenia (laps) Zegarek GPS ONmove 500 umożliwia ręczny pomiar czasu okrążenia. Za każdym naciśnięciem przycisku, okienko informacyjne pokazuje Twój czas okrążenia, oraz ilość dotychczas wykonanych okrążeń. Odnajdziesz także tę informację na swoim koncie decathloncoach.com (na wykresie oraz w tabeli podsumowującej).
Szczelność IPX7 : zegarek GPS odporny na zachlapanie wodą. Możesz bezpiecznie używać go biegając w deszczu!
Pamięć Pamięć ponad 80 godzin aktywności.
Czas działania 7 godzin aktywności GPS, 10 dni w trybie zegarka.Kompletne naładowanie w 1h30. Ładowanie kablem micro USB/USB (w zestawie) i kompatybilny z ładowarkami 5V-1A i ładowarkami przenośnymi. Bateria litowo-jonowa.
Kompatybilność ze smartfonem Lista kompatybilnych smartfonów: compatibilité smartphone
Wymiary i waga Waga: 51 g / 0,1 lb / 1,8 oz | Grubość: 15 mm | Średnica: 45,5 mm.
Kompatybilność z komputerem Windows XP mini - Mac OS X 10.6 mini.
Kompatybilny z pulsometrem Bluetooth Smart Zegarek GPS ONmove 500 jest również kompatybilny z pasem pulsometru DUAL Bluetooth Smart Geonaute, umożliwiającym pomiar tętna i określającym strefę docelową w uderzeniach na minutę.
Serwis posprzedażowy W ramach serwisu posprzedażnego w tym modelu, tak jak we wszystkich naszych zegarkach, można: skontrolować szczelność i wymienić pasek. Zgłoś się do jednego z naszych punktów sprzedaży.
SKŁAD / PORADY
Skład
Warstwa zewnętrzna
85.00% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS), 10.00% Guma termoplastyczna (TPR), 05.00% Akryl
Sypialnia
05.00% Stal nierdzewna, 10.00% Silikon, 70.00% PCBA, 15.00% Miedź (Cu)
Strap
100.00% Poliuretan termoplastyczny (TPU)
Zalecenia dot. konserwacji W ramach serwisu posprzedażnego w tym modelu, tak jak we wszystkich naszych zegarkach, można: skontrolować szczelność, wymienić pasek, wymienić zaślepkę USB. Zgłoś się do jednego z naszych punktów sprzedaży.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie mierzy prędkości ani dystansu w pomieszczeniach.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu W firmie Geonaute wszystkie produkty testowane są przez grupę użytkowników w warunkach użytkowania, do jakich zostały stworzone. Te testy są organizowane i objęte nadzorem przez zespół inżynierów powołany do tej misji. Testy te umożliwiają szefom produktów i całemu zespołowi Geonaute projektowanie, rozwijanie i tworzenie technicznych produktów, które zapewnią satysfakcję naszym użytkownikom.
Gwarancja Dostępność części zamiennych (pasek) niezbędnych do użytkowania produktu: 2 lata.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON