TOMTOM

Wyposażony w słuchawki: słuchaj ulubionej muzyki!

Zegarek GPS Runner 3 Music (L)

Przeznaczenie: do trenowania w trybie biegowym, rowerowym, pływackim, gimnastycznym lub na bieżni. Programuj swoje treningi, definiuj cele i strefy docelowe, oraz śledź swoje dane w czasie rzeczywistym: ilość kroków, dystans, czas aktywności, spalone kalorie, sen.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8388555
INFORMACJE TECHNICZNE
Ponad 500 utworów dostępnych w zegarku Masz do dyspozycji 3 GB muzyki na swoim nadgarstku. Teraz możesz słuchać ulubionych playlist bezpośrednio z zegarka, bezprzewodowo i bez smartfonu.
Wyświetlanie tras w czasie rzeczywistym Z nową funkcją Odkrywanie nowych tras wyświetlaj punkt wyjścia oraz trasę w miarę jej pokonywania. Możesz również wgrać trasy bezpośrednio do zegarka i pozwolić się bezpiecznie poprowadzić. Dzięki temu możesz odkrywać nowe miejsca zawsze będąc pewnym, że odnajdziesz punkt wyjścia.
Tryb Multi-sport Zróżnicuj swoją aktywność: bieganie, gimnastyka, rower, pływanie, bieżnia, freestyle: monitoruj całą swoją aktywność sportową i łatwo, na bieżąco, przeglądaj dane: czas, dystans, prędkość, tempo, spalone kalorie i wiele więcej.
Monitorowanie aktywności 24/24 i 7/7 Rejestruj każdą minutę swojej aktywności, dzień po dniu: ilość kroków, czas aktywności, spalone kalorie, sen.
Synchronizacja w aplikacji mobilnej TOMTOM MYSPORTS Synchronizuj, zapisuj, udostępniaj i analizuj swoje treningi w aplikacji mobilnej MySports lub innej aplikacji biurowej. Przeglądaj dane, wyświetlaj trasy na mapie i ustalaj nowe wyzwania.
Kompatybilny z innymi znanymi platformami biegowymi.
Udostępnianie w serwisach społecznościowych Udostępniaj swoje sportowe wyniki znajomym w serwisach społecznościowych bezpośrednio ze smartfona (IoS/Android).
Waga i wymiary - Precyzja: 144 x 168;
- Rozmiar ekranu: 22 x 25 mm;
- Rozmiar nadgarstka: 145-206 mm;
- Czas działania baterii:
Monitorowanie aktywności: do 3 tygodni;
GPS: do 11 h;
GPS + muzyka: do 5 h;
- Waga: 48 g;
- Grubość: 11,5 mm
W zestawie - Zegarek TomTom Runner 3 Music (L)
- Słuchawki bezprzewodowe na Bluetooth TomTom Sports
- Przewód do ładowania dla zegarka TomTom
- Przewodnik użytkowania.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON