Fitbit

Inteligentny i elegancki: pulsometr na nadgarstku

Elektronika Elektronika - Zegarek sportowy BLAZE (L) Fitbit - Akcesoria
  • Elektronika Elektronika - Zegarek sportowy BLAZE (L) Fitbit - Akcesoria
Elektronika

Zegarek sportowy BLAZE (L) Fitbit

Fitbit
Przeznaczenie: do utrzymania kondycji, dzięki stylowemu, inteligentnemu zegarkowi do fitness, z pulsometrem na nadgarstku i GPS przez łącze. Wyposażony w awangardowe funkcje: ciągłe monitorowanie tętna na nadgarstku (PurePulse), GPS poprzez łącze, ćwiczenia na ekranie i dotykowy, kolorowy wyświetlacz.
Kod produktu : 8377094
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Nowatorskie sportowe doświadczenia Ciągły nadzór tętna (PurePulse): optymalne treningi dzięki stałemu pomiarowi tętna na nadgarstku i uproszczonym strefom, bez konieczności zakładania niewygodnego pasa cardio.
- GPS poprzez smartfon: połącz Fitbit Blaze z GPS'em w swoim telefonie, aby mieć dostęp do swoich tras i wyświetlać statystyki biegu, takie jak tempo i czas trwania.
- Ćwiczenia na ekranie z funkcją FitStar: uruchom trening i stosuj się do poleceń.
Zaawansowane funkcje, aby pozostać w świetnej formie - Multisport: możesz trenować różne rodzaje sportów (bieganie, kolarstwo…) i natychmiastowo wyświetlać statystyki na swoim nadgarstku.
- SmartTrack: Twoja aktywność automatycznie rozpoznawana i rejestrowana. Odnajdziesz wszystkie dane w historii ćwiczeń, nawet jeśli zapomnisz je zapisać.
- Podsumowania + Cele ćwiczeń: pod koniec każdego z ćwiczeń zobacz jego podsumowanie na ekranie, a potem przejdź do aplikacji Fitbit, aby zobaczyć swoje postępy ku założonym celom.
Statystyki i elegancja na co dzień - Śledzenie codziennej aktywności: każdego dnia liczy liczbę kroków, spalone kalorie i liczbę minut aktywności.
- Kolorowy ekran dotykowy: obsługuj jego funkcje koniuszkami palców i wybieraj lub zmieniaj sposób wyświetlania godziny na ekranie.
- Długi czas działania baterii: noś Fitbit Blaze przez 5 dni i nocy, bez potrzeby ładowania.
Inne sposoby na utrzymanie formy Powiadomienia o połączeniach, SMS'ach i przypomnieniach z kalendarza: jeśli chcesz być dostępny, włącz pewne powiadomienia, które otrzymasz dyskretnie na nadgarstek, poprzez wibrację i wyświetlenie na ekranie.
Sterowanie muzyką: nie musisz już wyciągać swojego smartfonu z kieszeni czy torby: zmień głośność, włącz pauzę, lub przełącz utwór na następny/poprzedni bezpośrednio za pomocą ekranu dotykowego.
Funkcje pomocne podczas odpoczynku Automatyczne monitorowanie snu: Fitbit Blaze automatycznie nadzoruje czas Twojego snu i czuwania, aby dostosować swoje przyzwyczajenia i lepiej spać.
Ciche alarmy: Aby nie rozpoczynać dnia w pośpiechu, ustaw alarm w aplikacji Fitbit, a elektroniczny coach zacznie cicho wibrować na ręce i zbudzi Cię rano.
Własności fizyczne - Rozmiar paska: odpowiedni dla nadgarstka o obwodzie od 17 cm do 20,6 cm.
- Rozmiar tarczy: 19,05 mm x 25,4 mm
- Szerokość paska: 40,13 mm.
Zawartość opakowania - Elektroniczny coach Fitbit Blaze,
- Klasyczny pasek,
- Kabel do ładowania.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW