SUUNTO

Najważniejsze funkcje outdoorowe.

Elektronika Turystyka - Zegarek SUUNTO CORE CZARNY SUUNTO - Wyposażenie turysty BLACK
  • Elektronika Turystyka - Zegarek SUUNTO CORE CZARNY SUUNTO - Wyposażenie turysty BLACK
  • Elektronika Turystyka - Zegarek SUUNTO CORE CZARNY SUUNTO - Wyposażenie turysty BLACK
Elektronika

Zegarek wysokościomierz CORE SUUNTO

SUUNTO
Przeznaczenie: dla osób regularnie uprawiających sport, funkcjonalny i solidny zegarek outdoorowy, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Outdoorowy zegarek z wysokościomierzem, barometrem, kompasem, w kopercie z trwałego materiału kompozytowego.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 239zł00 - %

od 1 239zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 02/03/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8243045
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Mierzone parametry Liczne funkcje godziny, daty i alarmu. 2 strefy czasowe. Minutnik.
Temperatura użytkowania Termometr cyfrowy.
Wodoszczelność Do 30 metrów.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Typ produktu
zegarek górski
INFORMACJE TECHNICZNE
Wysokościomierz Zakres pomiarów wysokościomierza sięga 9000 m Jest idealnie dostosowany do wszystkich dyscyplin, w których duże znaczenie ma znajomość wysokości oraz prędkości wznoszenia i opadania. Wysokościomierz Suunto Core dysponuje funkcją pomiaru różnicy wysokości, która pozwala śledzić postęp podczas wspinaczki. Dziennik z kolei zapamiętuje wszystkie zmiany wysokości między początkiem a końcem pomiarów. Dzięki temu można ponownie przeżyć swoją wycieczkę w domu, oglądając wykresy zmian wysokości.
Barometr Suunto Core wyświetla aktualną wartość ciśnienia na poziomie morza w postaci szczegółowego wykresu danych zapisanych w ostatnich 24 godzinach, rejestrowanych co 30 minut. Wskaźnik trendu pogody jest wygodną funkcją, dającą szybki pogląd na nadchodzące warunki pogodowe. Alarm burzowy sygnalizuje szybki spadek ciśnienia atmosferycznego, który może się wiązać z załamaniem pogody.
Automatyczny przełącznik Wysokościomierz/Barometr Suunto Core jest wyposażony w automatyczny przełącznik wysokościomierz/barometr, który wykrywa ruch lub postój i odpowiednio przełącza pomiar wysokościomierzem lub barometrem. W trakcie wspinaczki rejestruje zmiany wysokości. Natomiast w czasie odpoczynku rejestruje zmiany ciśnienia atmosferycznego. Spadek ciśnienia podczas drzemki pod gwiazdami będzie zapisany tak, jak powinien: jako zmiana ciśnienia atmosferycznego, a nie wysokości.
Kompas Kompas cyfrowy wyświetla kierunki główne lub kierunki pośrednie i kierunek północy. Regulacja wartości deklinacji pozwala skorygować różnicę między północą geograficzną a północą magnetyczną. Można też tak ustawić kompas, aby utrzymał wskazany namiar, co ułatwia utrzymanie wybranego kierunku w terenie.
Głębokościomierz Głębokościomierz Suunto Core jest przeznaczony do nurkowania swobodnego. Informuje o aktualnej głębokości oraz o maksymalnej głębokości zanurzenia. Maksymalna głębokość rejestrowana przez urządzenie wynosi 10 m.
Zegarek Poza podawaniem czasu zegarek może wyświetlać godzinę w dwóch strefach czasowych, ma budzik, stoper, minutnik, a także zna godziny wschodu i zachodu słońca w ponad 400 miejscach na świecie.
Zalety produktów Wysokościomierz, barometr, kompas.
Funkcje meteo.
Użytkowanie w górach i innych środowiskach.
Waga i wymiary - Wymiary 49,1 x 49,1 x 14,5 mm;
- waga 64 g;
- Materiał ramki: aluminium.
- Materiał szkiełka: kryształ mineralny.
- Materiał koperty: kompozyt.
- Materiał paska: elastomer.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...