ARTENGO

Do gry z przyjaciółmi i z rodziną.

Zestaw rakiet SR730 pomarań.

Przeznaczenie: Dla początkujących i okazjonalnych graczy w squasha. Gotowy do gry zestaw. 2 rakiety do squasha i piłka z czerwoną kropką. Zestaw rakiet doskonały do nauki gry w squasha dla 2 osób. 2 rakiety, piłka z czerwoną kropką oraz pokrowiec gotowe do gry z przyjaciółmi i z rodziną!
Kod produktu : 8371872
INFORMACJE TECHNICZNE
Łatwy transport Pokrowiec transportowy na 2 rakiety i piłkę. Pasek na ramię ułatwia noszenie zestawu.
Solidność Rakieta, wykonana z aluminium 6061, jest doskonała dla początkujących graczy. Aluminium sprawia, że rakieta jest bardzo solidna, praktycznie nie można jej złamać. Wytrzymuje zatem uderzenia o ścianę.
Siła odbicia Jej masa (185 gramów) i balans (325 mm) zapewniają wystarczającą siłę odbicia do nauki gry w squasha.
Tolerancja Średnia wielkość główki (467 cm²) ułatwia centrowanie i sprawia, że odbicia są wygodniejsze.
Owijka z PU Elastomerowy, poliuretanowy materiał zapewnia lepszy kompromis między przyczepnością a wchłanianiem wilgoci, a tym samym lepszy chwyt.
AntiVib Inside Antywibracyjny system w sercu rakiety zmniejsza odczuwanie drgań. Ten miękki element wykonany z elastomeru pomaga zmniejszyć wibracje i zapewnia wygodę początkującym oraz okazjonalnym graczom.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Produkt został poddany testom w naszych Tech Centers przez naszych partnerów technicznych. Rakieta ARTENGO SR730 została stworzona z myślą o potrzebach początkujących graczy w squasha. Produkt był testowany przed zatwierdzeniem pod kątem porównania do najlepszych znajdujących się aktualnie na rynku produktów tej kategorii oraz w naszych laboratoriach.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON