34
artykuł artykułów dla

Odzież męska do tenisa

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń

JAKA JEST NASZA ODZIEŻ TENISOWA?

DECATHLON oferuje szeroką gamę odzieży do tenisa i tenisa stołowego dla mężczyzn, abyś mógł wygodnie cieszyć się swoim ulubionym sportem. Ubrania te zaprojektowane są z użyciem lekkich i oddychających tkaniny, które naturalnie odprowadzają pot. Świetne marki i niskie ceny odzieży, która oferuje komfort i wygodę w życiu codziennym. Bez względu na to, czy szukasz prostego t-shirtu, szortów czy kompletnego stroju, DECATHLON pomoże Ci znaleźć odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb.

INNOWACJE W ODZIEŻY

Aby poprawić wrażenia z gry w tenisa, DECATHLON wybrał dla mężczyzn techniczną odzież do tenisa. Użyta tkanina jest lekka i miękka, a krój sprawia, że ​​ubrania są wyjątkowo wygodne w noszeniu. Ubrania dla tenisistów wyposażone są w technologię, która pozwala skórze oddychać i naturalnie odprowadza pot. Dzięki temu możesz skupić się na swojej grze i polepszać swoje umiejętności w spokoju. Wybierz odzież w zależności od panującej na zewntątrz pogody. Znajdziesz u nas ubrania zarówno na chłodne jak i ciepłe dni.

OFERTA MĘSKIEJ ODZIEŻY TENISOWEJ - ARTENGO

DECATHLON oferuje bardzo eleganckie koszulki polo z dopasowanym krojem w pełnej gamie kolorystycznej. Znajdziesz u nas również dopasowane szorty, a także skarpetki i opaski przeciwpotowe. Marka Artengo zapewniaja doskonały styl, zbliżając Cię do profesjonalnych sportowców. Jeśli grasz od czasu do czasu, możesz wybrać prostą koszulkę, aby połączyć ją z tenisowymi spodenkami. DECATHLON oferuje także odzież tenisową dla kobiet i dzieci.