Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kamery sportowe i akcesoria

7 artykuł artykułów

Sortuj

 

Kamera sportowa – nagraj swoje sportowe wyczyny

Zdjęcia i filmy to najlepsze pamiątki, jakie możesz przywieźć z wakacji. Rejestrujemy na nich najwspanialsze chwile, do których częściej chcemy wracać i dzielić się wspomnieniami z bliskimi. Kamery i aparaty fotograficzne stawiały kiedyś wiele ograniczeń przed użytkownikami. Nie można było używać ich pod wodą, a o nagraniu filmu podczas zjazdu na nartach nikt nawet nie marzył. Wiązało się to z dużym niebezpieczeństwem, trudno bowiem kontrolować otoczenie, koncentrować się na jeździe, jednocześnie trzymając w dłoni kamerę, za pomocą której nagrywamy film. Dzisiaj jest inaczej, ponieważ kilka lat temu na horyzoncie pojawiła się kamera sportowa, czyli urządzenie do zadań ekstremalnie specjalnych.

Skacz, biegaj, zjeżdżaj i nagrywaj

Kamera sportowa to niewielkie urządzenie, w którym drzemią ogromne pokłady możliwości. Można jej używać podczas uprawiania sportu, np. jazdy na rowerze czy nartach. Świetnie sprawdzi się też do rejestrowania chwil, które zapierają dech w piersi, jak np. skok ze spadochronem. To rejestrator wspomnień, do których chcesz wracać. Kamera sportowa sprawdzi się na lądzie, wodzie i pod wodą. Dzięki specjalnej wodoszczelnej obudowie, możesz ją zabrać na jedną z raf koralowych. Kamery sportowe w sklepie Decathlon cechują się dodatkowo wysoką jakością obrazu Full HD, a niektóre modele nawet 4K! Są wyposażone w Wi-Fi, które pozwala na sterowanie smartfonem, a także przystosowane do montażu w uchwytach CO-NECT DECATHLON i GoPro. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów do kamer sportowych, możesz przymocować ją na głowie przy pomocy specjalnego paska, na ramie roweru, na piersi i dłoni.

Kamera sportowa nie tylko dla sportowców

Wydaje Ci się, że kamera sportowa to urządzenie tylko do rejestrowania ekstremalnych wyczynów sportowych? Jeżeli nie jesteś zwolennikiem tak mocnych wrażeń, również możesz z niej skorzystać. Piesze wędrówki, wakacje nad morzem, rekreacyjna jazda rowerem z całą rodziną. Czy to nie są te momenty, do których chcesz wracać?