Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Legginsy fitness

96 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Jeżeli modnie i wygodnie, to tylko z legginsami na siłownię!

W sportowej szafie jest na tyle dużo miejsca, że z powodzeniem zmieszczą się w niej zarówno wygoda, komfort oraz uniwersalność, jak i moda wraz z aktualnymi trendami. Dobry wygląd na siłowni jest ważny szczególnie dla kobiet, co wynika nie tylko z ich kobiecej natury, lecz także chęci zwiększenia pewności siebie. Podkreślić atuty, ukryć mankamenty, obserwować postępy – legginsy na siłownię doskonale spełniają się w tych trzech aspektach, Są bezkonkurencyjne i wciąż niedoścignione w modowych trendach sportowych. Legginsy na siłownię to najwygodniejszy element kobiecego stroju sportowego. Tylko w niektórych przypadkach z nich rezygnujemy i niewiele kobiet decyduje się na inny rodzaj spodni.

Legginsy na siłownię są wygodne i nie ograniczają ruchów

To prawda i należy to do ich największych zalet. Legginsy na siłownię są elastyczne, ponieważ wykonuje się je z mieszanki materiałów, w której nie może zabraknąć elastyny. To ona sprawia, że idealnie dopasowują się do ciała i praktycznie podążają za naszymi ruchami. Bez problemów możesz wykonać pełne przysiady, wykroki i zakroki, wskoki na skrzynię i ćwiczenia rozciągające. Legginsy na siłownię również skutecznie odprowadzają wilgoć, co jest możliwe dzięki przewadze poliestru w ich składzie – jest on najczęściej głównym materiałem. To pozwala Ci czuć się komfortowo i świeżo w trakcie nawet najbardziej wymagającego treningu cardio.

Mogą być jeszcze lepsze!

Legginsy na siłownię nie powinny się zsuwać, co gwarantuje m.in. podwyższony pas. Legginsy z wysokim stanem zapewniają wygodę i zwiększają komfort, a dodatkowo uwypuklają kobiece atuty, zaokrąglając pośladki. W Twojej szafie obok długich legginsów powinny znaleźć się rybaczki, ponieważ w okresie wiosenno-letnim na siłowni może być nieco cieplej niż zwykle, a temperatury na zewnątrz również nie sprzyjają wtedy ubieraniu się od stóp do głów.

Wybrałaś już idealne dla siebie legginsy na siłownię? Brakuje Ci jeszcze biustonosza i koszulki? Decathlon zadbał o wszystko!

Legginsy do ćwiczeń dla pełnej swobody podczas ćwiczeń

Nie wszyscy preferują trening siłowy i cardio, nie wszyscy lubią się bardzo męczyć. Niezależnie od tego, czy wybierasz bardziej, czy mniej intensywny trening, musisz zadbać o odpowiedni strój sportowy. Szczególnie na zajęciach, na których jest dużo ćwiczeń rozciągających i wzmacniających, musisz mieć maksymalną swobodę ruchu, nic nie może Cię ograniczać i przeszkadzać Ci w coraz lepszym wykonywaniu ćwiczeń. Dlatego na zajęcia ogólnorozwojowe, pilates, stretching i gimnastykę wybierz legginsy do ćwiczeń. To Twoja druga skóra, która pozwoli Ci zrobić ze swoim ciałem, co tylko zechcesz.

Idealne legginsy do ćwiczeń, czyli…

Uniwersalny ideał nie istnieje? W przypadku legginsów do ćwiczeń jest kilka priorytetowych cech, które opisują „uniwersalny ideał”. Nimi powinieneś się kierować. Idealne legginsy do ćwiczeń są elastyczne, dobrze się rozciągają i dopasowują do ciała, a więc powinny być wykonane z materiałów, wśród których jest elastyna. Legginsy do mniej intensywnych aktywności bardzo często mają w składzie bawełnę, dzięki czemu bardzo dobrze przylegają do ciała, a także są miękkie i przyjemne w dotyku, co przekłada się na komfort ich noszenia. Legginsy do ćwiczeń powinny zapewniać swobodę ruchu, niezwykle ważnej w przypadku gimnastyki i ćwiczeń rozwojowych. Co więcej, muszą oddychać, aby zapewnić Ci świeżość przez cały trening.

Legginsy do ćwiczeń podkreślające sylwetkę

W pilatesie, gimnastyce i ćwiczeniach ogólnorozwojowych należy obserwować swoje ciało, każdy jego ruch. Aby było to możliwe, legginsy do ćwiczeń muszą podkreślać sylwetkę, czemu sprzyjają zastosowane w nich technologie. Wysoki stan uwypukla pośladki, zapewniając jednocześnie lepsze podtrzymanie. Odpowiednie dopasowanie pozwala dostrzec każdy ruch mięśni i ocenić poprawność wykonywanego ćwiczenia.

Wybrałeś już legginsy do ćwiczeń? Stwórz zestaw, dopasowując do nich koszulkę fitness z krótkim lub długim rękawem.