Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Filtry i maski antysmogowe

2 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Cena

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Maska antysmogowa – biegaj zdrowo

Jesteś aktywnym biegaczem? Lubisz jogging niezależnie od pory roku i warunków panujących na zewnątrz? Masz jednak świadomość, że powietrze, którym oddychasz, jest zanieczyszczone i tym samym szkodzi Twojemu zdrowiu? Mamy dla Ciebie gadżet, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego biegacza. To maska przeciwsmogowa, która przyda Ci się szczególnie w okresie jesienno-zimowym. To w tym czasie na skutek ogrzewania domów wzrasta w powietrzu poziom szkodliwych substancji. Maska do biegania, która przeciwdziała przedostawaniu się pyłów do układu oddechowego pozwoli Ci uprawiać sport zdrowo!

Co z tym smogiem?

Najbardziej narażeni na smog są alergicy, kobiecy w ciąży, dzieci i oczywiście osoby uprawiające sport na świeżym powietrzu, a więc Ty, biegaczu również. Smog jest zjawiskiem nienaturalnym, które charakteryzuje się widocznym zanieczyszczeniem powietrza. Sami się do niego przyczyniamy w różny sposób. . Składa się z różnych pyłów - PM 2.5 i PM 10 i związków chemicznych. Poważnie szkodzi naszemu układowi oddechowymi. Wywołuje bóle głowy, duszności, łzawienie oczu, podrażnienia skóry, a nawet jest przyczyną niewydolności nerek, zawału, wylewu i nowotworów. Maska antysmogowa do biegania zatrzymuje nawet do 99% pyłów, kurzu i innych zanieczyszczeń. Oznacza to, iż nie tylko minimalizuje ryzyko wystąpienia niepożądanych objawów, ale nawet im zapobiega.

Maska smogowa 100% skuteczności

Maska przeciwpyłowa charakteryzuje się specjalną konstrukcją. Jej najważniejszym elementem jest filtr antysmogowy. Możemy wyróżnić filtr węglowy, zatrzymujący do 99% zanieczyszczeń o rozmiarze 0,1 μm i większym i filtr HEPA, który pochłania zanieczyszczenia o rozmiarze od 0,3 μm do 2,5 μm.

Jak Decathlon troszczy się o zdrowie biegaczy? W naszej ofercie znajdziesz maski antysmogowe certyfikowane znakiem CE. Chronią przed pyłami PM10 i PM2,5, aerozolami i smogiem. Dzięki obecności specjalnych zaworów, powietrze wdychamy swobodnie. Nosi się je wygodnie, dzięki przyjemnym w dotyku materiałom i bardzo dobrym dopasowaniu. Co więcej, oferujemy filtr do maski antysmogowej, ponieważ proponowane przez nas maski mają wymienne filtry, a więc w naszym sklepie wyposażysz się kompleksowo. Sprawdź także odzież do biegania i buty biegowe.