5
artykuł artykułów dla

WAVEBOARD

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Cena

  • Marka

  • Procent obniżki

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Waveboardy

By zawalczyć o idealną, wysportowaną sylwetkę, warto wybrać waveboard. Jest to szczególny rodzaj deskorolki, ponieważ wymaga bardzo dużej zręczności. Utrzymanie się na niej umożliwia wyłącznie umiejętne balansowanie całym ciałem. 


Cały sekret tkwi w przeznaczeniu deskorolki, ponieważ tak naprawdę nie przypomina ona żadnej innej, ma w sobie natomiast cechy charakterystyczne dla desek do snowboardu, surfingu i skatingu. Składa się z dwóch oddzielnych platform i, w przeciwieństwie do klasycznego typu deskorolki, posiada wyłącznie dwa duże kółka, obracające się o 360°. Kształtem przypomina mini wiosło. Różni się też materiałem wykonania, ponieważ nie jest przygotowywana z drewna. Tworzy ją drążek, łączący wspomniane już wcześniej platformy. Aby wprawić ją w ruch, nie trzeba odpychać się od ziemi, jak w przypadku innych deskorolek, ale wykonywać skręty tułowia oraz przechylać nogi w przeciwnych kierunkach.

Waveboardy świetnie nadają się do surfowania po ulicy. Można na nich jeździć zarówno czysto rekreacyjnie, jak i spróbować wykonywania ewolucji, wymagających sporej precyzji. Regularna jazda pomaga nie tylko poprawić kondycję, ale również zręczność użytkownika. Odpowiedni typ takiej deskorolki można też polecić najmłodszym. Tak naprawdę z waveboardingu czerpać przyjemność może każdy członek rodziny, niezależnie od wieku. Nauka jazdy może co prawda sprawić nieco trudności, jednak na pewno jest warta zachodu.