Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Ochraniacze, kaski

30 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Kaski i ochraniacze na deskorolkę – promujemy bezpieczną jazdę!

Unikaj urazów i nieprzyjemnych w skutkach upadków, ciesząc się rekreacyjną, jak również wyczynową jazdą na deskorolce! Kupując sprzęt, nie zapominaj o kwestiach bezpieczeństwa. Ochraniacze na deskorolkę powinny znaleźć się w ekwipunku każdego miłośnika tej aktywności. Nie należy z nich rezygnować, nawet jeżeli opanujesz już technikę jazdy i poczujesz się pewnie. Nawet zawodowcom może bowiem przytrafić się wypadek. Równie ważny jest kask na deskorolkę, który ochroni Twoją głowę podczas upadku lub zderzenia z inną osobą.

Kask na deskorolkę

Noszą go, a przynajmniej nosić powinni, rolkarze, kolarze, snowboardziści, narciarze oraz wszyscy inni sportowcy, zarówno zawodowi, jak i „weekendowi”, uprawiający sporty zaliczane do wyczynowych czy ekstremalnych, w których istnieje zwiększone ryzyko upadku na twarde podłoże. Kask na deskorolkę zapewnia ochronę głowie, amortyzuje wstrząsy, a także pozwala uniknąć bardzo poważnych urazów, które mogłyby wyeliminować Cię z jazdy na długie tygodnie, a nawet miesiące. Stłuczenia występują szczególnie często na etapie nauki, jednak może wtedy dojść również do wstrząśnienia mózgu. Kask na deskorolkę przyda się też osobom preferującym szybką jazdę i spragnionym wrażeń. Dzisiaj kask na deskorolkę to modna część ekwipunku, którą dzięki bogatej kolorystyce bez problemu dopasujesz do swojego stroju.

Ochraniacze na deskorolkę

W trakcie jazdy na urazy narażona jest nie tylko głowa. Podczas upadku naturalnym odruchem człowieka jest podparcie się dłońmi. Może dojść także do otarć kolan i łokci. Przy większych prędkościach oraz bardziej skomplikowanych trikach nierzadko nie kończy się niestety na samym skaleczeniu. W ofercie Decathlonu znajdziesz ochraniacze na deskorolkę przeznaczone do ochrony nadgarstków, łokci i kolan. Ubierzemy Cię bezpiecznie, ale też modnie, jak prawdziwego, odpowiedzialnego zawodowca!