Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

PLECAKI, KOŁA DO DESKOROLKI, TRUCKI, GRIPY

3 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Trucki, kółka do deskorolki i inne akcesoria

Twoja deskorolka potrzebuje małego tuningu? A może kółka do deskorolki już się zużyły i konieczna jest ich wymiana? Każdy sprzęt sportowy ma swoją żywotność, jednak przy odpowiednim serwisowaniu, właściwej konserwacji oraz eksploatacji możemy ją wydłużyć. W deskorolce ważną rolę odgrywają kółka, które mają bezpośredni kontakt z podłożem, więc najczęściej to one ulegają przedwczesnemu zużyciu. Kółka do deskorolki możemy, a wręcz powinniśmy wymienić, jeżeli znów chcemy się cieszyć szybką, bezpieczną jazdą. Zdarza się również, że uszkodzeniu ulega blat do deski, co jednak nie musi skazywać sprzętu na straty. Skutki intensywnej eksploatacji często są widoczne na zewnątrz. Z łatwością odświeżysz swoją deskorolkę, wybierając nowy grip tape!

Kółka i trucki do deskorolki – stwórz sprzęt na miarę własnych potrzeby

Każdą deskorolkę można dopasować do stylu jazdy i oczekiwań danej osoby. Chcesz, aby sprzyjała większej szybkości oraz pozwoliła Ci na wykonywanie trudnych trików? Umożliwią Ci to trucki do deskorolki, czyli metalowe elementy montowane pod blatem. Niskie trucki charakteryzują się szybszą reakcją przy wykonywaniu ewolucji, z kolei wysokie wyróżniają się lepszą skrętnością.

Potrzebujesz nowego blatu do deski? Nasz zespół skaterów przygotował dla Ciebie coś specjalnego! Mamy modele dla początkujących, jak też zaawansowanych użytkowników, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności lub zwiększyć możliwości wykonywania skomplikowanych trików. Blat do deski dostępny jest w kilku rozmiarach, dlatego bez problemu wybierzesz ten najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Proponujemy również kółka do deskorolki o różnym stopniu twardości, w tym z efektownym podświetleniem LED.

Grip tape – spersonalizuj swoją deskę

Twoja deska jest jeszcze w bardzo dobrym stanie, ale jej wygląd już Ci się znudził? Wybierz grip tape, czyli samoprzylepną nakładkę, która w kilka sekund zmieni design Twojej deskorolki. Dodatkowo poprawisz w ten sposób przyczepność stopy, zwiększając bezpieczeństwo jazdy i stabilność!