Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria do spania

8 artykuł artykułów

Sortuj

 

Poduszka turystyczna i inne akcesoria do spania

Wybierając się pod namiot czy kilkudniową wyprawę po górskich szlakach, nie zapomnij się dobrze zorganizować, jeżeli chodzi o kwestię snu. Nie masz możliwości zapakowania do samochodu lub plecaka całej swojej sypialni. Musisz ograniczyć bagaż, który będzie przystosowany do outdoorowych warunków. Masz już namiot oraz śpiwór o odpowiednim poziomie izolacji. Wiesz, że przyda Ci się też karimata izolująca od podłoża. To jednak nie wszystko. Będą Ci jeszcze potrzebne: poduszka turystyczna, prześcieradło, a w niektórych przypadkach także ciepły koc. Taki ekwipunek zapewni Ci wygodę podczas snu, jak również ciepło, szczególnie przy niższej temperaturze w nocy.

Wygodna i kompaktowa poduszka turystyczna

Jej rozmiar nie może być jedynym czynnikiem, który uwzględnisz przy wyborze. Powinna być mała, aby zmieściła się do plecaka, a także umożliwiała korzystanie z niej w ograniczonej przestrzeni namiotu. Bardzo praktyczną opcję stanowi poduszka dmuchana – zajmuje niewiele miejsca, a po napełnieniu powietrzem ma odpowiednie rozmiary. W naszej ofercie dostępna jest poduszka turystyczna wielofunkcyjna, którą przed użyciem możesz napompować lub wypełnić ubraniami. Możesz również zdecydować się na poduszkę modułową, którą z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Kształt pozwala na używanie jej zarówno jako typowej poduszki, jak i zagłówka.

Prześcieradło do śpiwora

Zależy Ci na ponadprzeciętnej higienie pod namiotem czy w schronisku? Uzupełnij swój turystyczny ekwipunek o prześcieradło z poliestru, bawełny lub jedwabiu. Chroni śpiwór przed zabrudzeniami, a także optymalizuje jego właściwości termiczne. Jesteśmy pewni, że wyśpisz się tak samo dobrze, jak we własnym łóżku!

Akcesoria do spania pomogą Ci stworzyć przestrzeń do komfortowego snu poza domem – pod namiotem i w schronisku. Zajmują niewiele miejsca, więc możesz je zapakować do plecaka bez najmniejszego obciążenia dla swoich pleców.