Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Buty do wody, Aquashoes damskie

5 artykuł artykułów

Sortuj

 

Buty do wody damskie – stąpaj twardo po morskim dnie!

Na plaży czekają na Ciebie piękne słońce, gorący piasek oraz orzeźwiająca morska woda, jednak czasem to dla Ciebie nieznany teren. Dno morza, oceanu czy jeziora nie zawsze sprzyja naszym stopom. Raz jest miękkie i piaszczyste, a innym razem kamieniste, wypełnione żwirem. Może się okazać, że każdy kolejny krok będzie męką dla Twoich stóp. Pobyt na plaży nie będzie kojarzył Ci się wyłącznie z przyjemnościami. Jeżeli planujesz wyjazd do nadmorskiego kurortu lub weekend nad jeziorem za miastem, przydadzą Ci się buty do wody damskie. Stanowią podstawowy element ekwipunku każdego miłośnika plaż w Chorwacji, Grecji i we Włoszech, ale przydadzą się w trakcie każdego wyjazdu. Nigdy nie wiesz, co znajduje się na dnie.

Buty do pływania damskie – nie ryzykuj skaleczenia

Podczas wypoczynku na plaży Twoje stopy potrzebują dobrej ochrony. Buty do pływania damskie ograniczają ryzyko urazów i skaleczeń wywołanych stąpaniem po kamienistym, skalistym dnie. Osłaniają całe stopy, dzięki czemu nie musisz się obawiać bliskiego kontaktu z jeżowcami czy krabami. W jeziorach oraz rzekach możesz trafić na różne zanieczyszczenia, m.in. puszki czy butelki, które również mogą zranić Twoje stopy.

Buty do wody damskie przydadzą się też do chodzenia po gorącym piasku. Będą idealnym rozwiązaniem, jeżeli wybierasz się na kamienistą lub żwirową plażę. Dzięki antypoślizgowej podeszwie nie ślizgają się nawet na mokrych kamieniach, a jednocześnie są przewiewne oraz elastyczne, wykonane z lekkiej siatki, dzięki której łatwo się je zakłada i zdejmuje.

Dlaczego warto mieć buty do wody damskie?

Z kilku ważnych powodów. Jeśli lubisz wodę i wakacyjny odpoczynek na plaży, to na pewno je docenisz. Bardzo dobrze chronią przed urazami oraz skaleczeniami. Stanowią barierę dla kamieni, szkła, muszelek, a nawet morskich stworzeń. Są lekkie, przewiewne i tym samym bardzo wygodne. Występują w kilku kolorach i wzorach, więc z pewnością będą pasowały do Twojego stroju kąpielowego. Sprawdź także damskie klapki.