Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Puchary

22 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Puchary – nagradzaj najlepszych!

Każda rywalizacja sportowa kończy się zwycięstwem, ktoś musi wygrać, być lepszym od innych. To wynagrodzenie wysiłku i ciężkiej pracy, dowód, że codzienne treningi nie były tylko poświęceniem swojego wolnego czasu. Dla każdego zawodnika największą nagrodą jest satysfakcja. Symbolem upamiętniającym zwycięstwo jest najczęściej puchar, który otrzymują zawodnicy zajmujący trzy pierwsze miejsca. Niezależnie od tego, czy jesteś organizatorem zawodów sportowych w szkole czy też imprezy sportowej, w której uczestniczą mieszkańcy Twojego miasta, a może nawet całej Polski, powinieneś pomyśleć o nagrodach dla zwycięzców. My nagradzamy najlepszych, wiemy, że zasługują, aby wyjątkowe chwile pozostały w ich pamięci na długo, dlatego proponujemy Ci puchary w różnych wariantach. Którym z nich Ty nagrodzisz tych najlepszych?

Wysiłek wymaga nagrody

Kiedy walczymy o coś więcej niż tylko satysfakcja, motywacja staje się znacznie większa. Spraw, żeby organizowana przez Ciebie impreza sportowa osiągnęła wyższy poziom. Nadaj jej większej rangi, aby zawodnicy mogli pokazać cały drzemiący w nich potencjał. Puchary nie muszą być wykonane z prawdziwego złota i srebra, to tylko symbol, który przywołuje najwspanialsze w życiu sportowca chwile i wspomnienia. Zespół Decathlon przygotował dla Ciebie kilka wariantów pucharów. Możesz zdecydować się na duże lub mniejsze trofea sportowe, w klasycznym kształcie lub ze zdobieniem i kolorowym wykończeniem.

Puchary z grawerem

Puchary towarzyszą różnego rodzaju rywalizacji. Najczęściej pojawiają się na zawodach sportowych, ale możesz je również wykorzystać jako nagrodę w konkursie kulinarnym, plastycznym czy też muzycznym. Nasze trofea sportowe możesz dowolnie personalizować, jest przy nich miejsce na płytkę z grawerem. Dzięki niej puchary będą prezentowały się bardziej profesjonalnie. Możesz na nich umieścić nazwę wydarzenia, za które puchar został przyznany, datę oraz miejsce. Jeżeli jest on wręczany w inny dzień, niż odbywające się rozgrywki, warto pomyśleć o wygrawerowaniu imienia i nazwiska zwycięzcy.

Upamiętniajmy zwycięstwa i piękne chwile! Sprawdź także medale sportowe.