Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Bluzy piłkarskie

18 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Bluzy i kurtki piłkarskie, czyli jak chronić ciało przed chłodem

Podczas wysiłku fizycznego ciało się ogrzewa, co oznacza, że jest nam cieplej, pomimo niekiedy niskiej temperatury. Wielu sportowców amatorów bagatelizuje konieczność dostosowania swojego ubioru do warunków atmosferycznych i w okresie jesienno-zimowym ubiera się zbyt „lekko”. Doświadczony piłkarz ma jednak świadomość, iż to jego ubiór przyczynia się w znaczącym stopniu do zdrowia jego organizmu, samopoczucia oraz wydajności. Wie również, że ważne jest utrzymanie właściwej temperatury ciała.

Bluzy piłkarskie to ochrona przez wyziębieniem organizmu. W okresie jesienno-zimowym, ale także w chłodniejsze dni latem są one konieczne, aby nie dopuścić do spadku temperatury ciała, to one utrzymują ciepło i nie pozwalają przedostać się mu na zewnątrz, chroniąc jednocześnie przed napływem chłodu.

A kurtki piłkarskie? To obowiązkowy element stroju piłkarskiego, szczególnie przydatny podczas deszczu bądź wiatru. Muszą charakteryzować się lekkością, nie ograniczać ruchu, być wykonanymi z trwałego, wodoodpornego materiału. Od wewnątrz nie może zabraknąć podszewki z siateczką odpowiedzialnej za odprowadzanie wilgoci.

Z Decathlonem zagrasz dobry mecz o każdej porze roku

Deszcz, mróz, chłód, śnieg… nie rezygnuj z treningu, bądź w formie przez cały rok. Proponujemy Ci bluzy piłkarskie, również damskie, przeznaczone do intensywnego wysiłku fizycznego. Wykonane są z poliestru, są lekkie, wodoszczelne, a dzięki odpowiedniej podszewce, odprowadzają skutecznie wilgoć na zewnątrz. Kurtki piłkarskie w naszym sklepie to idealne rozwiązanie na deszczowe dni. Nie ograniczają ruchu, chronią przed wodą oraz posiadają cechy podobne do bluz – wodoszczelność, oddychalność i oczywiście modny fason i design. Sprawdź również buty i sprzęt piłkarski w ofercie Decathlon.